Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika


jaroka

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kolegę Galetto, który ogarnął moje 1.8T.

Auto dziwnie się zachowywało raz jeździło lepiej raz gorzej, okazało się że miało robiony program w Szwajcarii, który powodował te problemy. Falowało doładowanie, na hamowni za każdym razem inny wynik.

Po wgraniu nowego softu zrobionego przez Galetto auto odżyło momentalnie, zniknął problem z doładowaniem, wszystko zostało wystrojone idealnie wraz z LPG.

Jeżdżę już na tym sofcie kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów, zero błędów, korekty w normie - jednym słowem pełna profeska.

Kontakt - https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/

Edytowane przez jaroka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie rowniez polecam. Wykonywane uslugi to kodowanie kluczyka pod immo i dopisanie pilota do centralnego. W obu przypadkach tj a4 b5 i a3 8p wszystko smiga elegancko. Jednym slowem polecam kolege !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam. u mnie, jest to chip i zmiana licznika plus dorobienie wiązki fisu (z pol fis na fis). ogolnie polecam. od 14 tys km latam na lpg z tym chipem i jest super. ciagnie az lzy leca :-D (szczęścia oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać iż kolega Galetto spisał się na medal Tyłu co magikow się oszukalem zeby ogarnac u mnie IMMO i nikt sobie z tym nie poradził Kolega Galetto ogarnął to bez problemu Szybko i skutecznie Kolejnym autem była moja A3 której coś dolegalo (nie chciała jechac) Jeden telefon do kolegi, szybka ustawka, zrobiliśmy logi i wyszło co jej dolega Polecam Galetto!!!!!! Ze względu na umiejętności i szeroka wiedzę jaka posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równierz polecam kolegę Galetto... miałem bardzo poważny problem z licznikiem i immo... wywaliło cały wsad z licznika i coś tam jeszcze się rozkodowało (zabawa chińskimi kabelkami) odwiedziłem 4 elektroników (miejscowych tzw. speców) ale niestety wszyscy rozkładali ręce i kazali kupować mi już nowe liczniki sterowniki i d*p* rzepy, a Ten skromy człowiek ogarną to w 38min z zegarkiem w ręce stwierdzając na koniec, "sorry że tak długo ale takiego ciężkiego przypadku jeszcze nie miałem..." Jak dla mnie MAGIK!!!

Dodatkowo jeszcze strojenie auta pod wieksze wtryski, DP oraz TIP. Wszystko śmiga aż miło.

Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam do grona osób które polecają kolegę Galetto. U mnie ogarniał licznik w B7 1.8t. Chciałem kolor FiS a licznik z kolorowym fisem do B7 1.8T nie do znalezienia. Galleto wysyłkowo pracował przy kilku licznikach i finalnie przystosował licznik z B7 2.5TDI do mojego 1.8T tak że nie ma żadnych śladów że to był licznik z diesla. Potrafi również dostosować licznik z B6 tak że działał w B7.

Więc z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto ma problem z licznikiem, Jego wiedza w tym temacie jest naprawdę ogromna.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, Galetto ogarniał mi immo w liczniku, wszystko działa a co najważniejsze wysyłka byłą expres, zegary miałem z powrotem po 2 dniach od wysłania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również śmiało polecam kolege Galetto, z dopisaniem Immo nie miał nawet najmniejszych problemów, świetny kontakt oraz ustawienie sie w jakim kol wiek miejscu nie jest dla niego problemem, bez marudzenia dojeżdża gdzie trzeba Polecam na 100% :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja tez kolegę Galetto polecę. Ogarniał mi softa w BFB i okazało się, że jest problem ze składem mieszanki. Szybko zdiagnozował usterkę i ją usunął (winowajca była pompa). śmigam na jego sofcie już pół roku i jestem mega zadowolony. Z czystym sumieniem mogę kolegę polecić. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisanie kluczy w B7 jak wiadomo nie jest to taka prosta sprawa jak w B6 ale kolega ogarną temat drugi mod to swap licznika z S4 z immo4 tez bez najmniejszego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę Galetto bez problemu poradzil sobie z przełożeniem manetki na pelny fis i zaprogramowaniem. Zajęło mu to poprostu chwilę ! Świetny kontakt i profesjonalne wykonanie. Jeszcze raz polecam !

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzień pochwały dla Galetto. Bez problemowa ustawka w dowolnym miejscu jak zawsze pomocny akurat ja nie potrzebowałem żadnych zmian, ustawień, adaptacji itd.... ale zwykły odczyt błędów. Polecam korzystanie z usług kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam! Montaż manetki i uruchomienie Full FIS to dla kolegi Galetto bułka z masłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam człowieka, bardzo ogarnięty i pomocny. Zrobił mi nowy program wcześniejszy był dosłownie do du...w dodatku wystrojenie gazu również na plus, wymiana wtrysków na bex-a i wszystko śmiga bez zastrzeżeń zero problemów a i wyłączenie sondy (elegancko wszystko działa jak należy).

Polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Galletto w sprawie wymiany licznika w b6 na licznik od S4 i korekty softu.Co do licznika znawcy co siedzą w tym twierdzili że się nie da przypisać do mojej b6 bo prędkość czyta ze skrzyni a licznik z S4 czyta z ABS i jest problem z przypisaniem IMMO.

Dla Galetto zajęło to może 40 min i ku mojemu zdziwieniu i nie dowierzaniu po przejechaniu się wszystko działa poprawnie :banan: druga sprawa,wcześniej u siebie byłem u magika z softem i po jego dłubnięciu okazało się że nie ma tempomatu i przy odpaleniu silnika na zimnym nie było ssania.Po korekcie przez Galetto wszystko wróciło na miejsce i co najlepsze autko jest mocniejsze szybciej się zbiera.Ogólnie jestem mega zadowolony z usługi Galetto i śmiało polecam :hi:a miałem do niego prawie 250 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pomógł mi rozwiązać problem z brakiem połączenia z modułem komfortu/kierownicy itd. Diagnostyka VCDS dla niego to pikuś ;D w dodatku bez problemu można się z nim umówić w prawie dowolnym miejscu i służy dobrą radą (w dodatku wszystko za free) ;) Śmiało POLECAM!


Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się i ja, Montaż manetki i uruchomienie pełnego FISa ekspresowo i profesjonalnie. Polecam kolegę Galetto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę Karola. Nie tylko za umiejętności ale i za cierpliwość, walczyliśmy z moim autem rok czasu, w zasadzie 'randka' co miesiąc :hi:

Prowadzi mnie za rączkę ze wszystkimi bolączkami 1.8T: diagnostyka, sprawdzanie szczelności, ciśnienia paliwa, wymiana pierdółek, sprawdzanie turbo, regulacja sztangi, montaż DP i w końcu program (będzie kasa i chęci to zrobię hamownie i podrzucę wykresy).

Oczywiście stage II też u niego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegę Galetto . Pacjent a4 b5 1,8T quattro .

Galetto sprawdził logi i napisał mi nową mapę na 190km ,

teraz autko lata spalanie spadło o cały litr , zrobiłem już 1000km i jest o niebo lepiej ,aż chce się jeździć !!!!!

Kolega Galetto ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy , co do ceny to grzechem byłoby nie zrobić u Niego nowej mapy.

Przy okazji Galetto ma szeroką wiedzę i wiele cennych porad uzyskałem :) :) co do swojego auta .

Za kilka dni kolejne autko podstawiam do Galetto :)

Panowie i Panie nie zastanawiajcie się czy robić chipa czy nie , jedzcie i zróbcie będziecie mieli fun z jazdy :):):):):)):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę Galetto! Zawsze znajdzie czas, żeby ogarnąć temat:)

Nowa mapa i autko śmiga aż miło. Jeśli macie jakieś wątpliwości pytania lub obawy to piszcie, Galetto na pewno pomoże i zrobi konkretną robotę!!

Miałem masę pytań na wszystkie dostałem konkretną odpowiedź.

Jestem bardzo zadowolony!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...