Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika


jaroka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Galetto wykonal kawal dobrej roboty, chip po logach, usuniecie w ecu wszystkich zbędnych rzeczy, profesionalnie i nie drogo

polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać już wielu wypowiedziało się pozytywnie na temat kolegi Galetto a ja mogę dodać tylko kolejny plus :)

Sofcik auta plus wyłączenie kilku zbędnych pomiarów był dość żmudny gdyż odbywał się na odległość :D ale to nie sprawiło problemów by osiągnąć sukces, okraszony wynikiem .... tu musimy poczekać do wtorku :P będę poddawał auto hamowaniu i będzie wiadomo ile ten mój "dziadek" potrafi.

Ogólnie miły kontakt, szybka odpowiedź, dobre i wyrozumiałe słowa + polecam taką współpracę :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegę Galetto-wysyłkowo ogarnął mi zegary-skopiował immo z zegarów angielskich na nowe europejskie, wszystkie kodowania ustawione identycznie jak było, wystarczyło podłączyć i auto śmiga bez problemu. Bezproblemowy kontakt i fachowa obsługa. Dzięki wielkie bo na miejscu nikt nie potrafił mi tego ogarnąć.

Z miłą chęcią będę polecał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku Galetto podjął się standardowej usługi w 1.8T - chip, wyłączenie drugiej sondy i sai. Zanim to zrobiliśmy, cierpliwie pomagał i naprowadzał na odległość, także pomocą służy zawsze :-) na miejscu ogarnął jeszcze jedną nieszczelność w dolocie, której nie zauważyłem. Nie jednej osobie już poleciłem Galetto i na pewno będę polecał, bo zadowolony jestem w 100% :-) konkretny facet, który zna się na tym co robi! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku Galetto podjął się standardowej usługi w 1.8T - chip, wyłączenie drugiej sondy i sai. Zanim to zrobiliśmy, cierpliwie pomagał i naprowadzał na odległość, także pomocą służy zawsze :-) na miejscu ogarnął jeszcze jedną nieszczelność w dolocie, której nie zauważyłem. Nie jednej osobie już poleciłem Galetto i na pewno będę polecał, bo zadowolony jestem w 100% :-) konkretny facet, który zna się na tym co robi! :-)

no i się nie pochwaliłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Galetto. Założony downpipe, wyrzucenie fizycznie sai, wyłączenie sondy i sai w ecu. Wszystko śmiga, robota profeska i cena super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam kolegę Galetto bez problemu poradzil sobie z przełożeniem manetki oraz licznika na pelny fis i zaprogramowaniem. Zajęło mu to poprostu chwilę Bylo to dla niego jak wymiana żarówki Świetny kontakt i profesjonalne wykonanie. Jeszcze raz polecam !

Edytowane przez MAZZI24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do kolegi Galetto pojechałem z Warszawy i absolutnie nie żałuje Zrobił mi poprawki po "tjunerze" i auto zaczeło jezdzić jak trzeba Do tego ustawianie lpg podczas jazdy Ceny baaardzo niskie Wszystko szybko sprawnie i sympatycznie Co tu dużo gadac zna sie chłopak na rzeczy wiec z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karola bardzo mocno! Zrobił program w moim BFB, założył dp oraz większe wtryski i pousuwał to co niepotrzebne z programu i fizycznie. Ceny na bardzo duży plus. Na pewno spotkam się z nim jeszcze raz w celu zrobienia paru bajerów elektronicznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam podobnie jak poprzednicy. Pojechałem z ogarnięciem pompy SAI, a wyjechałem dodatkowo z programem i porządnie wystrojonym lpg :D Przy okazji Karol wymienił pompę paliwa, bo jak się okazało niedomagała i wykonał inne poprawki po poprzednim mechaniku. To wszystko w A3 1.8t i teraz to szatan w porównaniu do serii. Każdy kto ma 1.8t 150/163 KM powinien udać się do kolegi na modyfikacje, bo szkoda się męczyć "standardową" jazdą, a spalanie wcale nie musi wzrosnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja POLECAM Karola :) Zrobiony program całkiem  inne auto. :)  Dobrze szybko a zarazem tanio,  pacjent to audi a4 b6 1.9 TDi AVF  seria  pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuję się pod opiniami kolegów. Od kilku dni jestem po programie u Galetto. Wszystko zrobione na odległość "po logach" kolega pomógł i opisał jak wszystko wgrać do ECU. Wspaniały i szybki kontakt, auto nie do poznania. Polecam serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI AVF pełna diagnostyka silnika i jak okazało się, że stan jest ok to "coś tam pozmieniał w komputerze" :naughty: i do domu to "frunąłem" zamiast jechać :) Auto nie do poznania. Wyprzedzanie stało się dużo bezpieczniejsze. A spalanie spadło :banan: Normalnie magik jakiś z tego Karola, a do tego ceny ma super/hiper/mega konkurencyjne! Polecam więc kolegę Galetto! (z tym, że czasem ciężko wbić się w kolejkę bo trochę roboty ma, ale to tylko świadczy o tym, że jest dobrym fachowcem) Sam pojechałem do niego po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat i okazał się to strzał w 10! (a musiałem się przejechać ok 100 km w jedną stronę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołącze do zadowolonych z pomocy Karola. Jego diagnoza uratowała mnie przed sporym wydatkiem u "zaufanego tunera z Lublina" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisuję :D Program jest auto zaczęło w końcu jechać !:D Szacun i jak najbardziej polecam.  Szybko i konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsze i nie ostatnie auto robię w kolego Galetto. Super podejście do klienta, profi robota 

Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę, ogarnął moje B6 1.8t po wgraniu moda auto wkoncu leci. Polecam w 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koledze Galetto słyszałem już parę miesięcy wstecz, oczywiście w samych superlatywach :) Teraz już wiem dlaczego ludzie go tak polecają. Autem pojechałem tylko na logi, a ostatecznie zostało u niego na prawie tydzień. Kontakt z kolegą wzorowy, zarówno przez forum, jak i telefonicznie. Praktycznie codziennie byłem informowany, co dzieje się z moim autem. Szkoda, że inni mechanicy nie mają takiego podejścia, jak on - na nic mnie nie naciągał, do niczego nie zmuszał i jasno postawił sprawę.

Jak komuś się nie chce czytać moich wypocin, to po prostu POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecę Galetto, mój brak czasu spowodował że działania trwały dość długo. Aleeeee było warto bo samochód w końcu jedzie jak powinien a nawet lepiej niż się spodziewałem. Auto kupiłem nieświadomie z softem, który jednak nie był zbyt dobrze ogarnięty falowanie mocy wyjaśniło się dopiero po interwencji kolegi Karola. Prócz napisania dobrego i sprawnego wsadu ECU udało się doprowadzić serię do stanu fabrycznego i wyeliminować wszelkie problemy, które występowały w pracy silnika.

Gdybym miał szukać 2gi raz to nic tylko mieć nadzieję że trafię na tak rzeczowego fachowca, bo Galetto zna się na rzeczy i dla mnie człowieka  który ma do czynienia z mechaniką pojazdową było to oczywiste po kilku wymianach zdań. MEGA POZYTYW 100% POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...