Diagnostyka, ChipTuning, Elektronika
11 11

45 postów w tym temacie

Polecam podobnie jak poprzednicy. Pojechałem z ogarnięciem pompy SAI, a wyjechałem dodatkowo z programem i porządnie wystrojonym lpg :D Przy okazji Karol wymienił pompę paliwa, bo jak się okazało niedomagała i wykonał inne poprawki po poprzednim mechaniku. To wszystko w A3 1.8t i teraz to szatan w porównaniu do serii. Każdy kto ma 1.8t 150/163 KM powinien udać się do kolegi na modyfikacje, bo szkoda się męczyć "standardową" jazdą, a spalanie wcale nie musi wzrosnąć :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wszyscy to i ja POLECAM Karola :) Zrobiony program całkiem  inne auto. :)  Dobrze szybko a zarazem tanio,  pacjent to audi a4 b6 1.9 TDi AVF  seria  pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również podpisuję się pod opiniami kolegów. Od kilku dni jestem po programie u Galetto. Wszystko zrobione na odległość "po logach" kolega pomógł i opisał jak wszystko wgrać do ECU. Wspaniały i szybki kontakt, auto nie do poznania. Polecam serdecznie !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.9 TDI AVF pełna diagnostyka silnika i jak okazało się, że stan jest ok to "coś tam pozmieniał w komputerze" :naughty: i do domu to "frunąłem" zamiast jechać :) Auto nie do poznania. Wyprzedzanie stało się dużo bezpieczniejsze. A spalanie spadło :banan: Normalnie magik jakiś z tego Karola, a do tego ceny ma super/hiper/mega konkurencyjne! Polecam więc kolegę Galetto! (z tym, że czasem ciężko wbić się w kolejkę bo trochę roboty ma, ale to tylko świadczy o tym, że jest dobrym fachowcem) Sam pojechałem do niego po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat i okazał się to strzał w 10! (a musiałem się przejechać ok 100 km w jedną stronę)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I ja dołącze do zadowolonych z pomocy Karola. Jego diagnoza uratowała mnie przed sporym wydatkiem u "zaufanego tunera z Lublina" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i ja się dopisuję :D Program jest auto zaczęło w końcu jechać !:D Szacun i jak najbardziej polecam.  Szybko i konkretnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie pierwsze i nie ostatnie auto robię w kolego Galetto. Super podejście do klienta, profi robota 

Polecam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam kolegę, ogarnął moje B6 1.8t po wgraniu moda auto wkoncu leci. Polecam w 100%!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O koledze Galetto słyszałem już parę miesięcy wstecz, oczywiście w samych superlatywach :) Teraz już wiem dlaczego ludzie go tak polecają. Autem pojechałem tylko na logi, a ostatecznie zostało u niego na prawie tydzień. Kontakt z kolegą wzorowy, zarówno przez forum, jak i telefonicznie. Praktycznie codziennie byłem informowany, co dzieje się z moim autem. Szkoda, że inni mechanicy nie mają takiego podejścia, jak on - na nic mnie nie naciągał, do niczego nie zmuszał i jasno postawił sprawę.

Jak komuś się nie chce czytać moich wypocin, to po prostu POLECAM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również polecę Galetto, mój brak czasu spowodował że działania trwały dość długo. Aleeeee było warto bo samochód w końcu jedzie jak powinien a nawet lepiej niż się spodziewałem. Auto kupiłem nieświadomie z softem, który jednak nie był zbyt dobrze ogarnięty falowanie mocy wyjaśniło się dopiero po interwencji kolegi Karola. Prócz napisania dobrego i sprawnego wsadu ECU udało się doprowadzić serię do stanu fabrycznego i wyeliminować wszelkie problemy, które występowały w pracy silnika.

Gdybym miał szukać 2gi raz to nic tylko mieć nadzieję że trafię na tak rzeczowego fachowca, bo Galetto zna się na rzeczy i dla mnie człowieka  który ma do czynienia z mechaniką pojazdową było to oczywiste po kilku wymianach zdań. MEGA POZYTYW 100% POLECAM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja rónież polecam kolegę;) Szybkie umówienie się na konkretną godzinę. W godzinke wszystko zrobione. Druga sonda wyłączona pozbycie się SAI z kompa, logi zrobione z ich analizą. Auto miały mały problem i od razu powiedział co jest do wymiany. Wymienione i auto chodzi jak nowe;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiscie tez polecam Galleto,byłem i Chłopak ogarna mi logi oraz sygnal dzwiekowy w poduszce,jednym slowem Extra.!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie nr do Galleto.Ma hamownie?Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema. Wszystko zależy od Ciebie czy chcesz z hamownią czy bez. Bez hamowni bedzie na pewno taniej.  Ja osobiscie nie hamowalem swojego po czipie i nie żałuję. Liczą się odczucia i prawidłowe parametry pod komputerem oraz sama roznica w jezdzie. A slupki do szczescia mi potrzebne nie byly. Najlepiej sam napisz do niego i pytaj to Ci powie i doradzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również moge smialo polecic uslugi Galetto. Zachecony opiniami forumowiczow przejechałem wiele kilometrów by zrobić u niego program. Po rzeczowym wytłumaczeniu co z czym się je, zrobieniu logów dynamicznych i wystrojeniu mapy auto cieszy jak w dniu zakupu.  Zbiera się znacznie lepiej od serii i nie potrzeba hamowni by to potwierdzic, różnica jest kolosalna, ciągnie jak wściekłe na każdym biegu. Do tego przystępna cena usługi.  Szczerze polecam ! ;)

Edytowane przez Onyks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta