Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika


jaroka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rónież polecam kolegę;) Szybkie umówienie się na konkretną godzinę. W godzinke wszystko zrobione. Druga sonda wyłączona pozbycie się SAI z kompa, logi zrobione z ich analizą. Auto miały mały problem i od razu powiedział co jest do wymiany. Wymienione i auto chodzi jak nowe;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie tez polecam Galleto,byłem i Chłopak ogarna mi logi oraz sygnal dzwiekowy w poduszce,jednym slowem Extra.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wszystko zależy od Ciebie czy chcesz z hamownią czy bez. Bez hamowni bedzie na pewno taniej.  Ja osobiscie nie hamowalem swojego po czipie i nie żałuję. Liczą się odczucia i prawidłowe parametry pod komputerem oraz sama roznica w jezdzie. A slupki do szczescia mi potrzebne nie byly. Najlepiej sam napisz do niego i pytaj to Ci powie i doradzi[emoji16]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również moge smialo polecic uslugi Galetto. Zachecony opiniami forumowiczow przejechałem wiele kilometrów by zrobić u niego program. Po rzeczowym wytłumaczeniu co z czym się je, zrobieniu logów dynamicznych i wystrojeniu mapy auto cieszy jak w dniu zakupu.  Zbiera się znacznie lepiej od serii i nie potrzeba hamowni by to potwierdzic, różnica jest kolosalna, ciągnie jak wściekłe na każdym biegu. Do tego przystępna cena usługi.  Szczerze polecam ! ;)

 

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po modach   Ogólnie jestem bardzo zadowolony  Seria wyszła 168KM więc chyba przyczynił się do tego  kat off i wydechy tył przelotowe. Głowica jest z AJL nie wiem czy to coś daje podobno ma większe kanały dolotowe . 

Przy okazji Galetto w czasie expresowym wywalił pompę SAI ( zaślepka ) + 2 sonda off.

Po założeniu wtrysków z BEX i kilku korektach wyszło 208KM . Można było coś więcej jeszcze wydusić ale szkoda turbiny bo to  seria i trzeba by kiedyś IC jakiś wstawić , teraz nie będzie pompy wiec miejsce jest nawet na jakiś centralny IC . 

Jest duża różnica w przyspieszeniu z miejsca ( już zimówki ;( więc trakcja zrywa 1-2 ) przy biegu 3 -4 dużo lepiej się zbiera ogólnie bardzo duży pozytyw 

Miałem trochę daleko z Gliwic do prawie Lublina  ale odwiedzilem rodzinkę w kieleckim to bimber dziś siądzie pod auto  jutro dopiero po południu do Gliwic 

Polecam Galetto   bo Gość ogarnięty wie co robi itd. Oczywiście wyceny indywidualne link :

https://m.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podpisuje się jako kolejny zadowolony użytkownik :thumbup: ! Nareszcie A4 jedzie jak chcę - bez konieczności gniecenia, elastycznie, pięknie reaguje na pedał gazu... 

Dzięki Karol (@Galetto):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mapie na początku roku pojawiłem się u Karola kolejny raz. Tym razem zrobienie instalacji czujnika sprzęgła i uruchomienie tempomatu. Wszystko zrobione i działa tak jak powinno. A z perspektywy czasu odnośnie mapy - POLECAM (wszystko działa bez zarzutu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zero 6 - 4 dwa 3 - 6 zero 5

Polecam Karola, po raz kolejny. Nowa mapa pod zmienione turbo. Wszystko ok. Na pewno to nie byla ostatnia wizyta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/

Klikacie link, trochę niżej jest nr, nie trzeba się logować, nie trzeba nawet mieć fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam do zadowolonych klientów Karola (@Galetto) . Szybko i sprawnie wywalił drugie sondy za katami  (słynny błąd katalizatorów) w mojej A4 B6 2.4 v6 w bardzo przystępnej cenie. Polecam miałem do niego prawie 100 km i nie żałuje.

Edytowane przez marcin21467
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...