Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Pierwsze Audi A4...ale nie pierwsze i nawet nie jedyne obecnie Audi. Po serii 80/90tek naturalna kolej rzeczy -A4B5. Mam je tydzień i już sporo ogarnąłem, dzisiaj znane mi bolączki zapobiegawczo robię(przepustnica, odma, uszczelnienia chłodnicy oleju)...blebleble. Przyznaję, że sporo tu już zdążyłem wyczytać/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam na imię Arek i od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4b7 1,9 tdi BKE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim mam na imie Kewin (sam na forum), jestem już od dłuższego czasu na forum ale jakoś dopiero temat przywitania wpadł mi pod oczy :grin:
Jestem szczęśliwym posiadaczem tej że oto besti a4 b6 1.8T ale żeby sie zbytnio tu nie rozpisywać to zapraszam do tematu mile widziane propozycje, podpowiedzi i oceny :) Pozdrawiam

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356840-audi-a4-18t-by-kewson/

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim , nazywam się Eryk jestem posiadaczem audi a4 b5 1.6 mieszkam w Międzyrzeczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :D Jestem posiadaczem AUDI A4 B6 AVANT 1.8T QUATTRO 163KM. Jest to moje już kolejne auto a 2 ze stajni VAGA i tez u turbiona benzyna.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów, nazywam się Arek, aktualnie mieszkam w Piasecznie pod Warszawą, od kilku dni jestem właścicielem Audi A4 B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Jestem Dawid, mam 21 lat, mieszkam na slasku, jezdze A4 B6 :) Milo Was poznac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy. Liczę na Waszą pomoc. Na początku pomóżcie mi określić dokładne dane mojego auta. Kod silnika itd. :)

r0i84i061kd7_t.jpg477cd8m3t0jj_t.jpgl24g10yvrwvf_t.jpg op3j4dx3mek2_t.jpg

Edytowane przez BOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 B5 Sedan 1997r. 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Rafał :) Od ponad tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.8T 2004r.

Mam nadzieję że znajdę tu odpowiedzi na wszystkie pytania które być może z czasem się pojawią.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...