Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja Gazowa 1.8T 180km+


Boosman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ? U mnie montują STAG i BRC !

STAG 2700zł z wtryskami hana

BRC - 3300 reduktor Genius MAX wtryski brc żółte

2.Gdzie polecicie dobrego gazownika w Okolicach Wadowic/Bielskabiałej/Andrychowa/Kęty/Brzeszcz - Ślaskie , Małopolskie - daleko też nie chce sie wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka ;)

Dzieki kolego za szybką odpowiedź , ale potrzebuje informacje od osób które posiadaja , lub montuja a nie ''kolega ma '' przyprowadź tu kolege niech sie wypowie , chetnie z nim rozwine temat ,albo zapytaj jaki parowniki jaki model wgl :)

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ?

Nie żebym się wtracal, ale kolega polecił nie najgorszy zestaw, warty przyglądnięcia się.

Co do przyprowadzenia kolegi: nie piszesz ze wypowiedź od osób TYLKO i WYŁĄCZNIE posiadających wymienione instalacje, może ktoś coś wie dobrze na jej temat bo kolega to sąsiad więc zna sprawę dobrze?

Precyzuj sprawę i poszukaj tutaj osób które zakładają gaz, jest ich sporo.

Pozdrawiam,

Rum

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat szeroko opisywany, masz tam też moją wypowiedź odnośnie instalacji, na której ja jeżdżę:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357185-zaproponowany-przez-gazownika-zestaw-do-18t-wasze-opinie-i-uwagi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do 1.8t q AEB 180km avant zaproponowali

STAG 3 (odradzali mi nowsze że niby strata pieniędzy do tego samochodu ze po 2002 roku dopiero warto)

KME Gold

Barracudy

Przewody ósemki

Bak 55l

I wlew w klapie za 3k.

Co myślicie o tym że nie warto nowszego staga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do 1.8t q AEB 180km avant zaproponowali

STAG 3 (odradzali mi nowsze że niby strata pieniędzy do tego samochodu ze po 2002 roku dopiero warto)

KME Gold

Barracudy

Przewody ósemki

Bak 55l

I wlew w klapie za 3k.

Co myślicie o tym że nie warto nowszego staga

Moim zdaniem warto nowszego - grego10 który siedzi w lpg tez poleca nowszego , krajewski z Bielska tez poleca nowszego , i auto-joanna tez poleca nowszego - kiepski ten twój gaziarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nowego jest w nowym stagu w stosunku do starego... Autokalibracja jest tama sama, i tak wiekszość gazowników nic więcej poza wspomnianą autokalibracją nie robi więc... :) jak ogarniał stare ogarnie i nowe... Jeżeli już był na tyle odważny żeby tykać mnożnik w starym stagu , tak i w nowym ustawia się też pobieżnie na mnożnik ....

Poprostu stare stagi sa pare zł tansze, chce przyciąć i tyle, albo ma na magazynie jeszcze. ..

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...