Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Pany bedzie ktos chetny na grill S Line ? Bo mam taki na sprzedaz :D w miedzy czasie wpadły nakladki na lusterka w chromie,nowe dywaniki z nadrukiem Audi A4 B7,Grill S4 oraz napis Quattro do grilla.

Oraz pełen serwis wymiana oleju itp itp :D

Pozdrawiam

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka, kolor bajka :) Gregor sie postaral. Felgi jakbys sie pozbywal to daj znac :P

Gdzie kupowales nakladki na lusterka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka, kolor bajka :) Gregor sie postaral. Felgi jakbys sie pozbywal to daj znac :P

Gdzie kupowales nakladki na lusterka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokladnie kupowałem stad :D

http://allegro.pl/nakladki-na-lusterka-chrom-audi-a4-s4-b6-b7-11-00-i6258164622.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yMlQxOTowNjoyNlo7YnV5ZXI7NjBiMDRkYzI2Nzk1ZGRlMjJjZGQ0MzMzYjQ2YmExNTEwYWRiZmQ4MjNlOTIxMDk3Njg2NWU5OWYzM2E0ZjVkZA==

A dywaniki tutaj

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b7-2004-2008-kpl-haft-i6090108398.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yNVQwODoyMzoxOVo7YnV5ZXI7Y2NkYzY2N2Y2NDI5MWFiZGQ0YmU0MzE1YjM2M2YzNWIzNDFiNjljYWQ4NDA3MTMzYzRkYTg5ZTY3NzkzMjIwZg==

Zdjecia autka na zimowych felach wstawie dopiero w grudniu ;///// oraz zdjecia real zamowionych elementow bo dopiero wtedy bede w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor robi mega robote. Auto stalo na olx chyba niedawno?

Dzięki. Raczej nie to Autko stalo,bo wgl nawet nie rozważam sprzedaży.

Wysłane z S7 Edge

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela juz na miejscu :D

nqwz78.jpg

I przy okazji im wiecej widze te swiatła tym bardziej jestem za nimi. I robi sie duzy dylemat...

2i9420h.jpg25hcpiv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te słynne osramy led do b7? Kurcze z tym zderzakiem z sline i czarnym grillem + ledy ciemne. Samemu mi się podoba. Cena dalej pewnie ok 3tyś zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te słynne osramy led do b7? Kurcze z tym zderzakiem z sline i czarnym grillem + ledy ciemne. Samemu mi się podoba. Cena dalej pewnie ok 3tyś zł ?

Tak dokładnie Arek te słynne osramy ceną niestety odstraszają ale z tym pakietem wyglądają efektownie.

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2016 o 00:36, davidlive napisał:

Pamiętaj że ma graty pod k04

Dawid pamietam :D

Dnia 10.12.2016 o 19:34, S1Pawlak napisał:

Jak z jakością nakładek na lusterka ? Tez myślę nad takimi ale w pierwszej kolejności motorownia :D

Bede za tydz w Pl to powiem Ci dokladnie co i jak oraz zrobie dokladne zdjecia,bo tez wszystko bede powoli montowal.

Wkoncu wrociłem do Pl i mozna bylo zamontowac kilka rzeczy :D Wczesniej jeszcze byl serwis wymiana oleju oraz Filtr oleju.

A wiec wpadły

Fele RS6 18 + Opony 225/40/18

Pełne oswietlenie wnetrza oraz tab. rejstracyjnej led

Napis Quattro

Nowe zarowki w halogeny

Dywaniki

Nakładki na Lusterka Chrom

Klubowe Ramki

Na montaz jeszcze czeka grill s4 tylko nie wiem czy nie zrobic go w czern...oraz takie drobnostki jak postojowki,dokładka do zderzaka... itp

 

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ma takie koła na zime i juz nie moge na nie patrzec powiem szczerze i mam tu tylko na mysli ich rozmiar, takie małe że szok, na następna zimę chyba kupie takie ale w 19' :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ma takie koła na zime i juz nie moge na nie patrzec powiem szczerze i mam tu tylko na mysli ich rozmiar, takie małe że szok, na następna zimę chyba kupie takie ale w 19' :kox:

Powiem Ci ze akurat mi podpasowały te koła a bałem sie ze bedzie tragedia,oczywiscie moze byc lepiej bo trzeba dystanse zamontowac ale naszczescie to tylko zima i bardziej mi tu chodzilo o bezpieczniejsza jazde i wygodniejsza bo tez myslalem o 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta zimę jezdziłem w trasy na tych kołach, i sniegi i błoto, rózne warkunki naprawde i tragedi nie ma, jezdzi sie ok, wzór tez fajny, tylko jak juz sie miało 19 u siebie no to mega male sie wydają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Autko piękne!

Jeśli grill S4 czarny to wtedy wszystko w w black: ramki, koła itp. inaczej będzie lipa...

Już nie przesadzajcie z tymi rozmiarami szpulek na zimę :D

Koło zimowe b. ładne i łatwe do czyszczenia :D

Dystanse i będzie prima!

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu wyglada jak 18 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...