Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Troszke przeszukalem forum i nie znalazlem zadnego watku na temat Apple.

Zakladam watek z mysla o nowych uzytkownikach iOS, pomocy, sugestiach, wymiana doswiadczen, polecaniem apek itp itd.

:wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam - dzisiaj darmowa jest apka PROCAM 3. Jeżeli ktoś lubi bawić się zaawansowanymi ustawieniami podczas fotografofwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam - dzisiaj darmowa jest apka PROCAM 3. Jeżeli ktoś lubi bawić się zaawansowanymi ustawieniami podczas fotografofwania...

I to mi sie podoba! Juz pobieram :kox::beer:

A co powiesz na temat apek do edycji zdjec? Masz jakas ciekawa?

Edytowane przez dakine0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do robienia zdjęć najlepiej ProCamera lub Manual. Do retuszu: Afterlight, Snapseed, VSCO, Filters, SKRWT.

Jeśli chodzi o promocje i nowości: http://appshopper.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos moze 6s? Mam zwykla 6 i zastanawiam sie czy warto zmienic na "s". Chodzi mi np o 3d touch.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6s. Zdecydowanie warto. 3D touch to jedno - może wydawać się niepotrzebny, ale po kilku miesiącach z 6s jak wziąłem do ręki starszego iPhone'a to pierwsze na czym się złapałem to właśnie próba użycia 3D touch. To staje się po prostu naturalne jak używasz 6s na co dzień. Więcej pamięci operacyjnej to kolejny duży plus. Odczujesz to zwłaszcza w Safari i programach do edycji filmów czy zdjeć (jeśli używasz).

Wracając jeszcze do 3D touch. Jest już iOS 10 w wersji testowej (z której korzystam tak na marginesie) i tutaj możliwości 3D touch są dużo większe. Ta funkcja jest mocno rozwojowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalzlem jeszcze lepszy program do obrobki zdjec.

PicsArt :wink:

Co do "s" to co raz bardziej mnie przekonuje :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam :) Im nowszy sprzęt od Apple tym fajniejszy. Niby androidowe geeki gadają że wszystko sciągane z innych marek, ale to iphone ma do siebie do że po 2 latach mój 5s działą tak samo płynie jak po zakupie. Android padł mi dosłownie po pół roku. Mam już kilka urządzeń od apple i nie mam zamiaru zmieniach ich na inne.

- Ipad Air 2
- Iphone 5s
- Ipod shuffle 2gb
- Ipod nano 3g

Mialem jeszcze pierwszego ipoda który wygłądał jak włącznik od lampki ale niestety z racji kiepskich wyjść słuchawkowych wyrzuciłem go. To był czasu :((

Jakby ktoś był zainteresowany to polecam granie w gry GameBoyowe na apple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje nad tym żeby przekonać narzeczoną do tego pomysłu :P W ostatnim czasie zrobiłem regeneracje pompek i turbo wiec mysle ze moge wybić sobie z glowy macbooka.

Myslalem o jakimś starszym modelu nawet żeby poznać system ;)

Ogólnie smutne jest to że ludzie mają ból d*py o Apple bo ich po prostu nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze nie stać tylko że są za drogie do tego co oferują(chyba że rozsądna cena na abonament) :) To już nie czasy androida 4.4 No chyba że ktoś miał tylko syf pokroju Samsungów serii Core,mini i inne okrojone badziewie :) Mam jednego iphone i leży :) Jeden lubi to drugi co innego. Nie ma sensu na siłę swojej racji komuś wciskać albo pisać że S7 albo 6S jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz pewnie starego iPhone 4 w szufladzie i porównujesz go do szajsunga 7s ale pewnie i tak iP4 lepiej działa nisz 7s :wink:

Bo kuzyn miał, kuzynka, szwagier ciotki mojego drugiego męża a w realu nawet w ręku nie trzymał iPhone :wink::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz lepiej co gdzie trzymałem i co mam w szufladzie to co tu będę pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rybus85 i XV 1900 nie zaśmiecajcie tematu. Wasze przepychanki nic tu nie wnoszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywa juz ktos SE?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bateria? Nie za maly telefon?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni przy "normalnym" użytkowaniu to nie jest żaden wyczyn. Aktualnie: użycie 3godz 12min, w gotowości 33godz 56min, bateria 41%

Przesiadłem się z 5.5" i nie żałuję, o wiele więcej miejsca w kieszeni :decayed: Przeglądanie stron, forum i innych nie stanowi problemu. Wiadomo, jakby to był 6s większy komfort, ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...