Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

przesiadłem się tydzień temu na 7mkę (btw. moja 6tka 128GB będzie niedługo na sprzedaż). trzymanie w dłoniach dziwne w porównaniu do 6, ale to wiadomo kwestia przyzwyczajenia.. generalnie jest spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 plus czy zwykla?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedzcie mi czy można moderować jakos menu te podręczne które wyjeżdza z dołu? Chciałbym tam sobie wrzucić włączanie i wyłączanie danych sieci komórkowej?

Nie da sie

Oczywiście że się da ja mam tak zrobione :D lecz należy zrobić Jailbreak i można wtedy zrobić z iPhonem co się chce :D:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 plus czy zwykla?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zwykły, nie uznaję wersji plus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jest za duży żeby go swobodnie używać. Po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dliwski napisał:

Plus jest za duży żeby go swobodnie używać. Po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja jakoś nie mam problemów w swobodnym używaniu Plusa, wręcz zwykła 7 jest dla mnie teraz jakoś tak nieludzko mała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2017 o 17:23, Krumak napisał:

Ja jakoś nie mam problemów w swobodnym używaniu Plusa, wręcz zwykła 7 jest dla mnie teraz jakoś tak nieludzko mała. 

Dokładnie! Ja swojego czasu też uważałem, że iphony Plus są zwyczajnie za duże, ale przy 7ce postanowiłem to sprawdzić.... Teraz nie wyobrażam sobie zakupu kolejnego modelu w mniejszym rozmiarze niż 5,5". Siódemka przy tej z plusem wygląda jak zabawka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

szukam dobrej ładowarki samochodowej do ładowania iPada 3 . 

jak nie mam problemów z iPhone, tak iPad nie chce w żaden sposób się ładować, w czasie gdy ekran jest podświetlony np. nawigacja.

mimo zielonej ikony baterii, to wciąż ubywa cennych procentów....

mogę liczyć na podpowiedź jaki kabelek zastosować i jaką ładowarkę samochodową kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek to tylko ORI, a ladowarke polecam firmy BELKIN. Sam mialem ten problem [emoji6]

Moj ipek sie rozladowywal szybciej niz ladowal na ladowarce samochodowej, ktora mialem [emoji3] Dlatego kupilem nowa. I ta zdala egzamin [emoji6]

Tylko kabel USB musi buc ori, bo ten ktory daja potrafi w ogole nie dzialac :facepalm:

Zobacz ofertę: BELKIN 2.1 Ładowarka Samochodowa iPhone 5 6 7 iPad

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6682808957

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Kumpel ma służbowego iphone 4s i chciałby mieć wymienionego na "lepszy model". Pytanie brzmi jak go skutecznie zepsuć tak aby nie było podejrzeń. Nie wchodzi w grę kąpiel lub podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Kumpel ma służbowego iphone 4s i chciałby mieć wymienionego na "lepszy model". Pytanie brzmi jak go skutecznie zepsuć tak aby nie było podejrzeń. Nie wchodzi w grę kąpiel lub podobne.



Serio? Hahaha :D :D Proponuje go porzadnie upuscic na ziemie, by lcd byl wylany itp. Oddac go do firmy i powiedziec, ze podczas spaceru, rowerzysta o nas zachaczyl i wytracil nam telefon ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Kabel już kupiłem.
Zobaczymy czy któraś z ładowarek samochodowych np TT którą mam da rady. jeśli nie czeka mnie zakup Belkina.
Przy okazji zapytam.
Jest jakaś app którą mogę zainstalować bez JB, która powie mi jaki jest prąd ładowania?
Coś na wzór Current Charger, Ampere.... na androida?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam batery doktor,

dobra do czyszczenia ze śmieci. Uwalnia dużo miejsca. Zaraz sprawdzę tę drugą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety prądu ładowania nie pokazuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dwa różne ekrany...hm

Iphone d3d5f94ada2b155406627b5515ceb88f.png

IPad

dba205e48ecea0bfdf1d379f5ef7e14d.jpgNieoryginalna ładowarka sieciowa, też rozładowuje.... Jednak.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, remus_kraków napisał:

A ja trochę z innej beczki. Kumpel ma służbowego iphone 4s i chciałby mieć wymienionego na "lepszy model". Pytanie brzmi jak go skutecznie zepsuć tak aby nie było podejrzeń. Nie wchodzi w grę kąpiel lub podobne.

Napewno kilku "znawców" napisze że to głupi pomysł ale niech kolega wsadzi na jakieś 1 sekundę ustawioną na 500 WAT iPhone do mikrofalówki. Jak za pierwszym razem nie poskutkuje to raz jeszcze powtórzyć. Na iPhonie ani w środku nie będzie ani śladu ale nie przesadzać z czasem. Nie sprawdzałem tego ale czytałem na forach o iPhonach że tak robili i wymieniali sprzęty na gwarancji jak jeszcze obowiązywała dany model.

Edytowane przez XV 1900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam batery doktor,
dobra do czyszczenia ze śmieci. Uwalnia dużo miejsca. Zaraz sprawdzę tę drugą.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety prądu ładowania nie pokazuje.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dwa różne ekrany...hm
Iphone d3d5f94ada2b155406627b5515ceb88f.png
IPad
dba205e48ecea0bfdf1d379f5ef7e14d.jpgNieoryginalna ładowarka sieciowa, też rozładowuje.... Jednak.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Voltage to napiecie, jesli sie nie myle. A to pokazuje. Testowalem na swoim i po podpieciu pod ladowarke pole "voltage" zmienia swoja wartosc. :) Chyba, ze chodzi Ci o cos innego.

Sproboj na wlaczonym trybie oszczedzania energii podpiac pod ladoware i zobacz czy bedzie spadac. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie nie definiuje czasu ładowania.

Do tego jest nam potrzebna wiedza na temat prądu. Im większy tym szybciej naładujemy. Poza tym, włączony ekran bierze naprawdę dużo.

Nawet 1000mA.

Zwykła ładowarka USB ma prąd 500mA.

Tu już widać, dlaczego musimy zadbać o porządny kabel czy ładowarkę.

W Android mamy kilka app, możemy tym sposobem dobrać porządny kabel.

Nawet jeszcze w sklepie, podłączając pod zewnętrzną baterię i odpalając apkę.

, czego właśnie nie da się uzyskać w IOS bez JB... póki co.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOPISZĘ sobie bo może komuś się przyda.
Aplikacja którą mam dzięki @dakine 0007, Pozwala na fajne testy kabelków nie mając JB, ALE TYLKO na iPad.
Bo tam mamy dodatkowe pozycje takie jak prąd ładowania, temperatura czy ilość cykli już na baterii.
Dzięki tej apce przynajmniej dowiedziałem się, że jedna z ładowarek made in china, daje mi PEŁNE 2A prądu, czyli w trakcie używania iPad się ładuje.
Przy okazji znalazłem w szufladzie kolejny oryginalny kabel. Trochę zmęczony ale jednak ori. [emoji51] choć myślałem że to kolejny RoC.
Polecam do testów.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2017 o 00:29, tomcio12345 napisał:

jedrex A to dlaczego?

 

przepraszam, że dopiero teraz :)

nie podoba mi się Plus, dla mnie jest po prostu za duży i niewygodnie mi się go trzyma w rękach :)  uprzedzając pytanie: tak, miałem do czynienia z Plusem. dlatego przechodząc z 6 na 7 też wziąłem "małego" iPhona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...