Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem. Mimo wszystko jest lepiej niż mały ekranik Nokii czy szajsunga.
Ja osobiście używam albo whatsapp, albo maila do przesyłania



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uzywam tego co najszybsze czyli mms lub messenger. Raczej nikt nie bedzie wieszal na scianie tego co mu wysylam :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda,

Szybko wysłać jakies zdjęcie to albo messenger albo mms.

Znajomi messenger, rodzice mms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcintuchola napisał:

Witam zamawiał ktoś X-a? jestem ciekaw terminu

Na polskiej stronie Apple termin 5-6 tygodni. Ja czekam na oferty od osób, które wezmą od operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem. W poniedxiałek dam znać, bo mam poznać szczegóły i dostać potwierdzenie zamówienia. Jak wszystko okaże się prawdą to cenę w orange (5300zł brutto) mają lepszą niż w apple'u (5800 zł). Tyle, że będxie trzeba dłużej czekać zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zamówiłem na apple i mialem czas 1-2tygodnie i net mi siadł przy zamówieniu bo gdzie obecnie jestem zasięg 3G to luksus.. i za drugim podejściem pokazało 3-4 tygodnie a w zamowieniu 4 - 8 grudzien...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy Waszej opinii o iPhone X. Mnie jakoś ten model nie przekonuje. Obecnie używam 7-ki, a wcześniej miałem 6, 5, 4, 3gs, 3 i 2g.

Przy okazji ostrzegę o pływaniu z iphonem 7, niby ma wodoszczelność i jakieś certyfikaty, ale ma również czujniki, które zabarwiają się na czerwono po kontakcie z cieczą.

Kiedy te czujniki są zabarwione, iphone automatycznie traci gwarancję. W rezultacie powstaje spore pole do nadużyć. Oddałem do naprawy telefon, który ma problemy z gniazdem ładowania, który pojawił się kilka tygodni temu. W odpowiedzi serwis poinformował mnie o zabarwionych czujnikach wilgoci i odmówił naprawy telefonu na gwarancji, mogę za 1600 zł zamienić go na nowy egzemplarz. Telefon nie miał kontaktu z wodą dobre kilka miesięcy, a poza tym po zamoczeniu wszystko było jeszcze długo sprawne. Usterka na pewno nie jest związana z zamoczeniem urządzenia, ale gwarancji już nie mam i serwis umywa ręce...

Ogólnie gdyby nie iOS to iPhone zaczyna odstawać technicznie od konkurencji. I pisze to fan Apple :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie już od dawna odstaje od konkurencji, jednak osobiście nie widzę możliwości powrotu do Androida. Dla mnie ideałem byłby Galaxy S8 Plus z iOS


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Stalem sie i ja posiadaczem iphone. Mam tylko maly problem. Iphone jest z orange i ma simlock. Nie jestem klientem orange. Chcialbym sie tej blokady pozbyc. Wiem ze to moge zrobic w komisie ale nie chce stracic gwarancji. Moge to zrobic jakos w orange?
Pochodzenia telefonu jestem pewny i wiem ze jest odblokwany

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Stalem sie i ja posiadaczem iphone. Mam tylko maly problem. Iphone jest z orange i ma simlock. Nie jestem klientem orange. Chcialbym sie tej blokady pozbyc. Wiem ze to moge zrobic w komisie ale nie chce stracic gwarancji. Moge to zrobic jakos w orange?
Pochodzenia telefonu jestem pewny i wiem ze jest odblokwany

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka




Tak, mozesz. Idziesz do Orange lub dzwonisz podajesz nr imei z tego co kojarze i tyle. Tzn oni przesylaja cala procedure na mejla. Koszt 69 albo 79zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie
Dzwonilem na infolinie orange. Simlock zdejmuje sie dzwoniac i zamawiajac taka usluge. Trzeba miec numer orange i na koncie 77 zl. Potem przychodzi na email wiadomosc

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, chyba ze masz abonament to doliczaja Ci to do rachunku. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem szczesliwy jak przestalem byc klientem tej sieci. Teraz niestety musze byc na czas zdj blokady
Dziwne jest dlamnie ze nie mozna oddac zeby wyslali do serwisu
Nie mam nic do tego ze musze zaplacic tylko do tego ze musze kombinowac i kupowac karte

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ich klientem od kilku lat ale mam juz ich serdecznie dosyc! :zly: Chce sie przeniesc do Plusa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w plusie. Oferta super ale zasiegu brak. Zglaszalem .Mialobyc cos zrobione.Akurat konczy mi sie umowa.Masa telefonow zebym zostal bo smartdom bo dobra oferta ale nic o zasiegu
Teraz pora na t-mobile

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, muunv napisał:

Ja jestem ich klientem od kilku lat ale mam juz ich serdecznie dosyc! :zly: Chce sie przeniesc do Plusa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ja odwrotnie . Po 10 latach uciekłem z Plusa do Orange i jestem zadowolony . 3 numery telefonu bez limitu  i 20Gb internetu i to wszystko za 105 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 2 nr i internet mobilny. Place 230-250zl. :facepalm:

 

Dodatkowo zasieg - tragedia!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odwrotnie . Po 10 latach uciekłem z Plusa do Orange i jestem zadowolony . 3 numery telefonu bez limitu  i 20Gb internetu i to wszystko za 105 zł. 
Przyjedz do mnie. Zostaniesz poszukiwaczem zasiegu ;)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w plusie. Oferta super ale zasiegu brak. Zglaszalem .Mialobyc cos zrobione.Akurat konczy mi sie umowa.Masa telefonow zebym zostal bo smartdom bo dobra oferta ale nic o zasiegu
Teraz pora na t-mobile

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka




Mowisz, ze slaby zasieg? To ja juz nie wiem. Duzo podrozuje pociagami i wiecznie brak zasiegu. Oferta dla mnie po tylu latach tez slaba. Obecnie ciekawa oferte ma Plush. Wszystko bez limitu + 15gb internetu, darmowe social media bez przerwy, yt za free na 3 miechy (pozniej jakies groszowe oplaty na miesiac po wlaczeniu pakietu) i wszystko za 25zl. Aha, dodatkowo 3 pierwsze miesiace za free.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...