Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Wpisuję keyborad swype i pokazuje mi się Swiftkey. :/

hm...
Coś namieszali. Bo też nie widzę. Mam od dobrych kilku lat, dawno nie zaglądałem. 6e8705be94a5e21d0d035981b0e8b03a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to udało mi się ściągnąć Gboard, jest na klawiaturze kropka ale po dłuższym przytrzymaniu jest i przecinek, ale jak byś mógł to pomóż mi z tym Swype :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do ściągnięcia ale jest płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak działa.
Póki co pisze się fajne, d7fef0108245cea1b4a5590f366d7b78.jpgjest i przecinek i spacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się ustawić aby było widać powiadomienia SMS lub powiadomienie połączenia przed odblokowaniem telefonu? Chodzi mi o to, że naciskam przycisk od góry, włącza mi się samo podświetlenie i żeby w tym momencie było widać powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia-powiadomienia-wiadomoaci i tam sobie ustawiasz,inne powiadomienia tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie, którzy mają X-a - jak wrażenia po kilku tygodniach/miesiącach użytkowania? Po prawie 3 latach chcę się przesiąść z IP6 i zastanawiam się, czy warto dać ~3200PLN (bez VAT). Czy taki drobiazg jak notch z czasem nie zaczyna irytować? Jak z baterią?

Dajcie znać...

Edytowane przez M@rcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k232 napisał:

Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup?? 

A nie masz przypadkiem tego zaznaczonego? 

8DDDF14D-CB81-4FBB-97A1-40E726FB2726.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k232 napisał:

Pomogłeś, dzięki ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, po jakimś czasie wiadomości e-mail znikają ze skrzynki odbiorczej i gdzie one później są ? Każdy inny folder mam pusty a chcę znaleźć na telefonie różne wiadomości. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego masz iOSa? W obecnym chodzisz w ustawienia->hasła i konta->wybierasz interesujące cię konto i tam ponownie wchodzisz w ustawienia jego->zaawansowane i tam masz pozycje przenoś usuwane wiadomości do i gdzie je przenosi. Niżej jest Usunięte wiadomości i ustalony czas po jakim ma automatycznie usuwać.

Jeśli masz konto skonfigurowane po IMAP to usuwa również z serwera, jeśli pop3 to usuwa wyłącznie w telefonie a na serwerze wiadomości pozostają.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi powiadomienie żeby zrobić aktualizację do IOS 12 ale ponoć po tej aktualizacji zmula telefon , czy ktoś to może potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DonDżonson napisał:

jakiego masz iOSa? W obecnym chodzisz w ustawienia->hasła i konta->wybierasz interesujące cię konto i tam ponownie wchodzisz w ustawienia jego->zaawansowane i tam masz pozycje przenoś usuwane wiadomości do i gdzie je przenosi. Niżej jest Usunięte wiadomości i ustalony czas po jakim ma automatycznie usuwać.

Jeśli masz konto skonfigurowane po IMAP to usuwa również z serwera, jeśli pop3 to usuwa wyłącznie w telefonie a na serwerze wiadomości pozostają.

Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

No ja potwierdzam na ipku 7. 

Czyli odpuszczam sobie tą aktualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k232 napisał:

Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.

Ale tam właśnie masz opcje po jakim czasie same będą sie usuwały że skrzynki odbiorczej.

Co do szybkości iOS12 to w iP6s w porównaniu z iOS 11 coś tam, który strasznie mi przycinał, wyłączał aplikacje w trakcie używania, to po aktualizacji mam wrażenie że jest dużo lepiej, więc ja raczej jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa okej, widzę wszystkie wiadomości e mail .

To ja na razie nie robię aktualizacji no u mnie działa dobrze ?

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...