Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Pany, da radę ustawić w iPhone SE 32gb odblokowywanie telefonu przez dotknięcie palcem ? Z tego co ustawiałem to ten środkowy przycisk trzeba nacisnąć i trzymać aż się telefon odblokuje, a da radę na samo dotknięcie ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SE nie można? a wejdź w ustawienia->ogólne->dostępność->przycisk początek i tam zobacz czy nie masz czegoś takiego jak połóż palec, aby otworzyć. Chyba że ta funkcja została wprowadzona dopiero od touch id 2, bo w SE jest 1ka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DonDżonson napisał:

W SE nie można? a wejdź w ustawienia->ogólne->dostępność->przycisk początek i tam zobacz czy nie masz czegoś takiego jak połóż palec, aby otworzyć. Chyba że ta funkcja została wprowadzona dopiero od touch id 2, bo w SE jest 1ka

Jest taka opcja i mam zaznaczone ale jak trzymam palec to telefon nie reaguje, muszę nacisnąć przycisk od góry i wtedy palcem jak dotknę to działa , tak to ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wejdź jeszcze w ustawienia i następnie ekran i jasność i zobacz czy tam masz coś takiego jak Podnieś, aby obudzić. Wówczas po podniesieniu telefonu, ale musisz skierować go w swoim kierunku i raczej tylko w orientacji pionowej, w poziomie nie zadziała i ekran powinien się uruchomić i wówczas tak jak wcześniej pisałem powinien się odblokować bez wciskania przycisku początek, jedynie po położeniu na nim palca

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DonDżonson napisał:

to wejdź jeszcze w ustawienia i następnie ekran i jasność i zobacz czy tam masz coś takiego jak Podnieś, aby obudzić. Wówczas po podniesieniu telefonu, ale musisz skierować go w swoim kierunku i raczej tylko w orientacji pionowej, w poziomie nie zadziała i ekran powinien się uruchomić i wówczas tak jak wcześniej pisałem powinien się odblokować bez wciskania przycisku początek, jedynie po położeniu na nim palca

Działa, dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś apka albo funkcja ze u w jednej aplikacji można było mieć dwa konta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , da się ustawić jak jest zablokowany telefon i jak przychodzi wiadomość SMS to żeby nie było widać treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak ustawić żeby przy wysłaniu SMS do kilku oosb można było w łatwy sposób dodać na szybko te kilka osób ? Oprócz tego plusa jest jakaś inna opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie chodzi ci żeby nie musieć dodawać każdego poszczególnie? Chyba obecnie nie ma takiej możliwości, bo patrze nawet jak stworzy się w kontaktach grupę to nie można wybrać żeby wysłać do wszystkich jej członków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% nie można. W ogóle grupy w iOS to jakieś nieporozumienie. Z poziomu tel nie ma możliwości dodania. A logujac się na koncie też kontakt trzeba tworzyć na nowo w danej grupie, bo z ogólnej książki nie ma możliwości dodania do grupy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam ustawione touch id w iPhone se , jak chcę odblokować telefon to naciskam przycisk od góry telefonu i jak przykładam palec do przycisku start to pokazuje mi się na górze ekranu " odblokowane " i muszę nacisnąć jeszcze raz przycisk start żeby pokazało mi sie menu.

Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Proszę o pomoc jeżeli da się coś z tym zrobić.

 

C6D22C0A-C57D-443F-8840-03083662244C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 

 

Chciałbym zmienić tel do tej pory  miałem iPhone 4 i 5s, rozglądam się za 7,moje pytanie czy warto?

 

Czy lepiej kupić coś innego z jabłkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusa czy zwykłego? Jakbym osobiście miał coś z tego segmentu to brałbym już 8kę, różnica w cenie niewielka, jeśli podstawowy wariant, to w 8 masz 64GB, w 7 32GB, lepszą kamerę, będzie trochę szybszy, masz indukcyjne ładowanie i możliwość szybkiego ładowania. Jeśli myślisz nad plusem to zastanowiłbym się już nad Xr o ile nie zależy ci głównie na podwójnym aparacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...