Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2021 o 20:18, HOLMATRO napisał:

Panowie jakieś opinie o 12 ? Jest sens przesiadać się z 11 Pro Max ? Interesuje mnie tylko 12 albo 12 Pro max :wink:

Bez sensu. Rewolucji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 20:18, HOLMATRO napisał:

Panowie jakieś opinie o 12 ? Jest sens przesiadać się z 11 Pro Max ? Interesuje mnie tylko 12 albo 12 Pro max :wink:

Jedyne powody, dla których "warto" zmienić 11 Pro Max na 12 Pro Max, to nowy format AppleRaw( jeśli jesteś entuzjastą zdjęć) oraz sieć 5G( jeszcze niewystarczająco rozwinięta :P )

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 19:24, Michu1996 napisał:

Jedyne powody, dla których "warto" zmienić 11 Pro Max na 12 Pro Max, to nowy format AppleRaw( jeśli jesteś entuzjastą zdjęć) oraz sieć 5G( jeszcze niewystarczająco rozwinięta :P )

Uprzedź kolegę żeby zaopatrzył się w elektrownię allpla jak będzie korzystał z 5G. Drenaż baterii ponoć postępuje bardzo szybko. Takie info nie potwierdzone. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, vvalery napisał:

Uprzedź kolegę żeby zaopatrzył się w elektrownię allpla jak będzie korzystał z 5G. Drenaż baterii ponoć postępuje bardzo szybko. Takie info nie potwierdzone. :kox:

Złapało mi ostatnio 5G, to rzeczywiście szybki drenaż baterii był, ale w mojej opinii porównywalnie do LTE :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie na temat Iphonea SE 2 Generacji obecnie posiadam SE 1 Generacji a rozważam zakup ? Co o tym myślicie w SE (2016) mam system najnowszy apple jeszcze robi wsparcie i nie wiem czy warto się przesiadać :hi::grin::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...