Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy news

dzięki tysiącom aplikacji na iPhonie można zrobić już niemal wszystko – okazuje się, że można nawet zainstalować Windows XP. I to bez jailbreaku. Po co? Choćby po to, żeby powspominać stare, dobre czasy… [zobacz wideo – Hacking Jules].

http://thinkapple.pl/2017/03/14/kodowanie-na-ipadzie-windows-xp-na-iphonie-ios-10-3-beta-6-specyfikacja-galaxy-s8/
Teraz tylko sterowniki do kabla i może wreszcie będziemy mieć VAGcom/VCDS z poziomu IPad/iPhone [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo by super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Polsce (na legalu) aktualnie można kupić najtaniej 5S 16GB ?

Chodzi mi o sklep, FVAT itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Polsce (na legalu) aktualnie można kupić najtaniej 5S 16GB ?
Chodzi mi o sklep, FVAT itp.



Tylko allegro. Musisz patrzec, zeby nie byl refubrished. Bo raczej nigdzie indziej nie dostaniesz. Ew szukaj od osob prywatnych, moze ktos w abonamencie dostal. Tylko juz fvat nie masz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zakłócenia. Jest różnica w czasie gdy ładujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GreGoriO napisał:

A jak zakłócenia. Jest różnica w czasie gdy ładujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nic nie zauważyłem a mam w aucie rejestrator , CB, 3xdvd ... wszzystko chodzi tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. To będzie w takim razie dobra alternatywa dla drogiego dosyć belkina.
Mam jakiś chinczyk, który daje pełne 2A potrzebne dla iPada, ale niestety sieje zakłócenia.
I radia nie da się słuchać.
Z kolei Belkin kosztuje 25€....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam sprawę do Was - latam dronem DJI kupiłem do podglądu tableta na Androdzie , nie sprawdził się . Okazuje się, że najbardziej zoptymalizowana apka jest na Apple, czyli jestem na kupnie Ipada.. ze względu na wielkość oraz podobno nie problemową wersję dot. softu szukam Ipada 2 Mini / 3 Mini. Na co zwrócić uwagę przy kupnie IOS? O Co chodzi z tym Icloud  i jakimiś blokadami na  nim.. wersja Cellurar to wersja z modemem 3g/LTE + GPS ? Dobrze kminie ? A może ma ktoś jakiegoś sprzęta do sprzedania :) ? Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Narzeczona ma iphone7. Bardzo polecam jeśli chodzi o nagrywanie.

Tak samo jak 6s jest tam stabilizacja obrazu optyczna(lepsza niż stabilizacja cyfrowa).

W Anglii kupiliśmy i wyszło ok. 500zł taniej niż w Polsce.

Może komuś pomogłem

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadacze siódemki, macie jakieś problemy z zasięgiem? ostatnio u siebie zauważyłem problem z gubieniem zasięgu.. yanosik, podczas trasy do i z Bukowiny średnio co 5-10 minut piszczał mi, że brak zasięgu GPS.. mam też problem z dźwiękami, co jakiś czas dzwonek jest tak cichy, że w ogóle go nie słychać.. o problemach z zasięgiem czytałem już we wrześniu na amerykańskich forach.. podobno wymieniają tel na nowy, na siedem siódemek, które kupowaliśmy w grudniu tylko u mnie są takie problemy.. chyba będę musiał odwiedzić serwis.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej Lejdi brak jakich kolwiek problemów z zasięgiem czy dźwiękiem. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również problem nie występuje tak samo u nikogo ze znajomych.

Używa może ktoś iP7 z AppleWatch ? Jeżeli tak ile Wam bateria trzyma na obu urządzeniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował z inną kartą sim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, talib1990 napisał:

Chłopaki mam sprawę do Was - latam dronem DJI kupiłem do podglądu tableta na Androdzie , nie sprawdził się . Okazuje się, że najbardziej zoptymalizowana apka jest na Apple, czyli jestem na kupnie Ipada.. ze względu na wielkość oraz podobno nie problemową wersję dot. softu szukam Ipada 2 Mini / 3 Mini. Na co zwrócić uwagę przy kupnie IOS? O Co chodzi z tym Icloud  i jakimiś blokadami na  nim.. wersja Cellurar to wersja z modemem 3g/LTE + GPS ? Dobrze kminie ? A może ma ktoś jakiegoś sprzęta do sprzedania :) ? Pozdro! 

Kup 2 mini z większym dyskiem bo przez apkę możesz zapisywać zdjecia i filmy na tablecie. 

iPad mini (1) wogole nie obsługuje aplikacji DJI.

Wystarczy Ci 2 bo ważne w Twoim przypadku jest tylko to by iPad obsługiwał IOS 10 

iclud to wirtualny dysk, w standardzie masz 5GB a za 1 euro miesięcznie 50 GB.

z blokadami jest tak że mozesz kupic iPada za 150-250 zł na Allegro z opisem że np dziecko go zablokowało lub ktoś zapomniał kodu. To jest sprzęt pochodzący zazwyczaj z kradzieży, który jest bezwartościowy bo by go używać trzeba go odblokować tym kodem. Kupując używany należy powiedzieć sprzedającemu, że chcesz urządzenie z wymazanym danymi, (mozna o zrobić zdalnie przez internet bo każde urządzenie pod iOS jest przypisane do wirtualnego konta przez które można np sprawdzić gdzie to urządzenie się znajduje lub je całkowicie wyczyścić). I taki pusty sprzęt konfigurujesz pod siebie, zakładasz konto i masz w pełni sprawne urządzenie. 

Celluar to urządzenia na kartę sim.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sadowiak napisał:

Kup 2 mini z większym dyskiem bo przez apkę możesz zapisywać zdjecia i filmy na tablecie. 

iPad mini (1) wogole nie obsługuje aplikacji DJI.

Wystarczy Ci 2 bo ważne w Twoim przypadku jest tylko to by iPad obsługiwał IOS 10 

iclud to wirtualny dysk, w standardzie masz 5GB a za 1 euro miesięcznie 50 GB.

z blokadami jest tak że mozesz kupic iPada za 150-250 zł na Allegro z opisem że np dziecko go zablokowało lub ktoś zapomniał kodu. To jest sprzęt pochodzący zazwyczaj z kradzieży, który jest bezwartościowy bo by go używać trzeba go odblokować tym kodem. Kupując używany należy powiedzieć sprzedającemu, że chcesz urządzenie z wymazanym danymi, (mozna o zrobić zdalnie przez internet bo każde urządzenie pod iOS jest przypisane do wirtualnego konta przez które można np sprawdzić gdzie to urządzenie się znajduje lub je całkowicie wyczyścić). I taki pusty sprzęt konfigurujesz pod siebie, zakładasz konto i masz w pełni sprawne urządzenie. 

Celluar to urządzenia na kartę sim.  

 

dzięki wielkie ! Leci już do mnie Ipad Mini 2 Retina co prawda 16gb ale właśnie w wersji Celluar za 8 stówek ;) co do zapisu w urządzeniu jest mi całkowicie zbędne

 

a jakieś pierwsze rady dla kogoś kto całe życie miał androida :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyślesz nic prze Bluetooth, dla jednych to problem inni się przyzwyczaili. Zobaczysz jak płynnie działa urządzenie na IOS, które ma już 4 lata.

i tylko wyglądać jak zaraz kupisz iPhone 

 

czym latasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, sadowiak napisał:

Nie wyślesz nic prze Bluetooth, dla jednych to problem inni się przyzwyczaili. Zobaczysz jak płynnie działa urządzenie na IOS, które ma już 4 lata.

i tylko wyglądać jak zaraz kupisz iPhone 

 

czym latasz?

Phantom 3 Standard

 

taki przykład mojego latania ;) - 

 

 

Co do Iphone..... mam teraz xiaomi redmi note 3 pro 3gb ram/32 gb rom  telefon chodzi jak burza ma baterie 4000 mah przez co wytrzymuje na relaksie 2-3 dni a w Iphone słyszałem, że dociagnac do konca dnia to wyczyn ... mowa o tych wiekszych ok 5.5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na + (5,5) tak średnio gadam przez 3-4 godz dziennie 

do tego ze dwie godz przeglądarka, YouTube i poczta i jeden dzień spokojnie wytrzymuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...