Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iOS - wszystko na temat Jabłka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na + (5,5) tak średnio gadam przez 3-4 godz dziennie 
do tego ze dwie godz przeglądarka, YouTube i poczta i jeden dzień spokojnie wytrzymuje.
 

A jeden dzień to dla mnie po prostu za mało ... ;) 2 dni przy moim użytkowaniu jest dla mnie minimum. Telefon chodzi wspaniale płynnie jak na androida a wygląda trochę jak IOS ;) i taki mix mi pasuje ... Zobaczymy jak iPad przyjdzie jak to wygląda w praniu ;)
Zrzut mojego ekranu dba56eb2013d87b084014443e57acc1d.jpg

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby xaiomi weszło z telefonami do operatorów typu PLAY ORANGE przy tych cenach jak kosztują wygniotły by wszystkie Samsungi, Sony i wszystko inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają wejść to raz,ale znając naszych rodzimych złodziei to ceny już nie będą atrakcyjne...Co widać zresztą chociażby po ofertach gdy ktoś szuka no Mi Mix(nawet 1000zl różnicy na telefonie!!!). Ja od kilku miesięcy Mi5 i szwagierka która ma 6S nie chciała mi go oddać jak się trochę pobawiła ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rybus85 napisał:

Mają wejść to raz,ale znając naszych rodzimych złodziei to ceny już nie będą atrakcyjne...Co widać zresztą chociażby po ofertach gdy ktoś szuka no Mi Mix(nawet 1000zl różnicy na telefonie!!!). Ja od kilku miesięcy Mi5 i szwagierka która ma 6S nie chciała mi go oddać jak się trochę pobawiła ;p

w playu już jest xiaomi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tylko Redmi 3S i tylko na zamówienie. Ciekawe jakie koszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rybus85 napisał:

Ale chyba tylko Redmi 3S i tylko na zamówienie. Ciekawe jakie koszty ;)

Ten temat mnie mało interesuje,

 w Nju Mobile za 2 telefony z żoną płacimy 47 zł, mamy 39 gb internetu , reszta wszystko bez limitu , umowa na czas nieokreślony , a telefon wolę sprowadzić prosto od Majfrenda za 60% ceny w Polsce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam do końca umowy i mówię im papa. Nie opłaca się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec offtop ! Powiedzcie mi jakieś programy typu Must Have na IOS ? Jaka nawigacja najlepsza ? Z tego co widziałem jest Here która polubiłem na androidzie ...

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic. Wgrywasz własne punkty POI.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia pozytywne ale bez zbędnego WOW ... Chodzi to płynnie... Dzisiaj przetestuje jego główną dla mnie opcje czyli podgląd kamery drona ;)31c94ceb73f308475db3a666a14b64a2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 12:50, jedrekx napisał:

posiadacze siódemki, macie jakieś problemy z zasięgiem? ostatnio u siebie zauważyłem problem z gubieniem zasięgu.. yanosik, podczas trasy do i z Bukowiny średnio co 5-10 minut piszczał mi, że brak zasięgu GPS.. mam też problem z dźwiękami, co jakiś czas dzwonek jest tak cichy, że w ogóle go nie słychać.. o problemach z zasięgiem czytałem już we wrześniu na amerykańskich forach.. podobno wymieniają tel na nowy, na siedem siódemek, które kupowaliśmy w grudniu tylko u mnie są takie problemy.. chyba będę musiał odwiedzić serwis.. :/

Lecieliśmy też na yanosiku do BT z Łodzi i zero problemów. Dzwonek też działa bez problemu. Ogólnie nic mu nie dolega. Więc chyba faktycznie trafiłeś jakiś felerny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 12:50, jedrekx napisał:

posiadacze siódemki, macie jakieś problemy z zasięgiem? ostatnio u siebie zauważyłem problem z gubieniem zasięgu.. yanosik, podczas trasy do i z Bukowiny średnio co 5-10 minut piszczał mi, że brak zasięgu GPS.. mam też problem z dźwiękami, co jakiś czas dzwonek jest tak cichy, że w ogóle go nie słychać.. o problemach z zasięgiem czytałem już we wrześniu na amerykańskich forach.. podobno wymieniają tel na nowy, na siedem siódemek, które kupowaliśmy w grudniu tylko u mnie są takie problemy.. chyba będę musiał odwiedzić serwis.. :/

Mi w 6s bateria na zimnie pada od razu (nawet jak naładowana) głośniki dwa i mimrofon padł, a serwis naprawia, nie wymienia na nowy - już te czasy minęły niestety. Mamy też 7 w firmie i nie ma opisywanyh przez Ciebie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wymienili 6s w ciągu 4 dni na nowy. Może to zależy od serwisu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominacie 6s więc dodam od siebie: 6s plus robi kozackie filmy. Nie powiem, że najlepsze na rynku ale jeżeli komuś zależy na jakości filmów to jak najbardziej 6s plus jest w elicie.

 Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie mi, że IOS jest tak wybredny, że nie oryginalnym kablem gnoja nie naładuje ...17e24ccf53680e1f9ecffc799d246b76.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe. Ja uzytkowalem kilka kabli i nie ktore, nie ladowaly mojego sprzetu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się kable których. IPhone nie widzi. Ale rzadko mam z nimi problemy. Ostatnio jadę na takim, podwójnym usb/lightning. Który służy mi również do ładowania power banku. Nie ma żadnego problemu.

Kosztował całe 5€

4365e87cf5cb9f14177be8fc1cb2a3a2.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupować sprawdzonych Marek gdzie siedzi porzadny chipset.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...