Jump to content
1 1
muunv

iOS - wszystko na temat Jabłka

Recommended Posts

Już ustawiłem ale z pomocą google ?

"Myślenie to przyszłość a nie przeszłość."

w powiadomieniach możesz każdą aplikację ustawić czy i jak ma się pojawiać

Pany jak ustawić żeby przy wysłaniu SMS do kilku oosb można było w łatwy sposób dodać na szybko te kilka osób ? Oprócz tego plusa jest jakaś inna opcja ?

W sensie chodzi ci żeby nie musieć dodawać każdego poszczególnie? Chyba obecnie nie ma takiej możliwości, bo patrze nawet jak stworzy się w kontaktach grupę to nie można wybrać żeby wysłać do wszystkich jej członków

Tak o to mi chodzi ale chyba się nie da ?

99% nie można. W ogóle grupy w iOS to jakieś nieporozumienie. Z poziomu tel nie ma możliwości dodania. A logujac się na koncie też kontakt trzeba tworzyć na nowo w danej grupie, bo z ogólnej książki nie ma możliwości dodania do grupy

Siema, mam ustawione touch id w iPhone se , jak chcę odblokować telefon to naciskam przycisk od góry telefonu i jak przykładam palec do przycisku start to pokazuje mi się na górze ekranu " odblokowane " i muszę nacisnąć jeszcze raz przycisk start żeby pokazało mi sie menu.

Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Proszę o pomoc jeżeli da się coś z tym zrobić.

C6D22C0A-C57D-443F-8840-03083662244C.png

Już mam..?

Siema 

Chciałbym zmienić tel do tej pory  miałem iPhone 4 i 5s, rozglądam się za 7,moje pytanie czy warto?

Czy lepiej kupić coś innego z jabłkiem ?

Plusa czy zwykłego? Jakbym osobiście miał coś z tego segmentu to brałbym już 8kę, różnica w cenie niewielka, jeśli podstawowy wariant, to w 8 masz 64GB, w 7 32GB, lepszą kamerę, będzie trochę szybszy, masz indukcyjne ładowanie i możliwość szybkiego ładowania. Jeśli myślisz nad plusem to zastanowiłbym się już nad Xr o ile nie zależy ci głównie na podwójnym aparacie.

22 godziny temu, DonDżonson napisał:

Plusa czy zwykłego? Jakbym osobiście miał coś z tego segmentu to brałbym już 8kę, różnica w cenie niewielka, jeśli podstawowy wariant, to w 8 masz 64GB, w 7 32GB, lepszą kamerę, będzie trochę szybszy, masz indukcyjne ładowanie i możliwość szybkiego ładowania. Jeśli myślisz nad plusem to zastanowiłbym się już nad Xr o ile nie zależy ci głównie na podwójnym aparacie.

Myslalem nad zwykła 7ka,zależy mi głównie na szybkości i przyzwoitej baterii,kwestia aparatu jest drugorzędną .

Dzięki za opinie.

Jak rozważałeś podstawowy wariant to ja bym brał 8. Różnica w cenie niewielka a dostajesz 64GB, w 7 32GB co na dzisiejsze czasy uważam ze to już trochę mało. Wiec w tym wypadku bym bez zastanowienia dołożył. Jak 128 GB to już rozważ czy dołożenie (pewnie koło 500zl) nie jest dla Ciebie jakieś problematyczne. I na plus masz trochę szybsze działanie, indukcyjne ładowanie, pewnie z rok więcej wsparcia iOS. A jak Ci się nie spieszy to niby w marcu (nie wiem na ile to obecnie aktualne) ma być zaprezentowany następca SE w rozmiarze zbliżonym do 7/8 to może on byłby ciekawszy, bądź ceny 7/8 pewnie znów trochę spadną.

Panowie ma ktoś na iOS Outlooka i konta gmail na nim?? 
Ewentualnie z jakich klientów pocztowych korzystacie?

A dlaczego nie chcesz korzystać z systemowego?

/______________________\

[_oo_\===0000===/_oo_]

\_o____[6489 GMF]____o_/

Ja całe życie korzystam z aplikacji gmaila, nigdy nie miałem z nią żadnego problemu.

Cześć,

Ktoś instalował na swoim iPhonie iOS 13.5 i ma problem z otwieraniem aplikacji ? :eusathink:

działa mi wszystko bez problemu. 
ale problem znany także w 13.4

NoLongerShared.jpg
IMAGAZINE.PL

Jakiś czas temu pojawił się bardzo frustrujący błąd App Store, który spowodował, że nowo zaktualizowane aplikacje nie otwierały się po stuknięciu w ich ikony, a użytkownicy otrzymywali komunikat „T…
ios-13-gm.jpg
WWW.TABLETY.PL

iOS 13.5 Apple udostępniło wcześniej w tym tygodniu. Część użytkowników iPhone'ów skarży się jednak na problemy. Błąd sprawia, że pewne aplikacje nie chcą się uruchomić. Na szczęście, istnieje...

/______________________\

[_oo_\===0000===/_oo_]

\_o____[6489 GMF]____o_/

15 godzin temu, GreGoriO napisał:

działa mi wszystko bez problemu. 
ale problem znany także w 13.4

NoLongerShared.jpg
IMAGAZINE.PL

Jakiś czas temu pojawił się bardzo frustrujący błąd App Store, który spowodował, że nowo zaktualizowane aplikacje nie otwierały się po stuknięciu w ich ikony, a użytkownicy otrzymywali komunikat „T…
ios-13-gm.jpg
WWW.TABLETY.PL

iOS 13.5 Apple udostępniło wcześniej w tym tygodniu. Część użytkowników iPhone'ów skarży się jednak na problemy. Błąd sprawia, że pewne aplikacje nie chcą się uruchomić. Na szczęście, istnieje...

a z jakiego modelu jabłka korzystasz ? :eusathink:

ja mam 11proMax
póki co żadnych problemó∑  nawet przed aktualizacją.

/______________________\

[_oo_\===0000===/_oo_]

\_o____[6489 GMF]____o_/