Skocz do zawartości
IGNOROWANY

godny polecenia lakiernik Olsztyn


damian92x

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie macie kogoś takiego?

Kiedyś robiłem u gościa koło komendy policji na dąbroszczaków, nie polecam żadnych lakierników z zatorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może coś więcej napisać o lakiernikach w naszej okolicy? Trochę jeżdżę po okolicy także nie upieram się na ścisły Olsztyn. Mogą być miasta na DK16 w kierunku Mrągowa lub w kierunku Lubawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja robiłem całe auto u jednego z lakierników więc jak masz ochotę zobaczyć jak wygląda po robocie to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę kończę o 16.00. Mam trochę zajęć ale ok. 17.30 byłbym wolny. Mieszkam na Pieczewie jak możesz na pv gdzie i o której można się spotkać. Oceniłbyś stan auta na żywo - może coś doradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Pana z miejscowości Rydwągi? W piątek jadę do rodzinnego domu do Kętrzyna, mogę zajechać i się spytać ile wziąłbym za moje auto. Robiłeś coś u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rydwągi Nie robiłem ale widziałem jakie auta wychodziły od niego po jego wykonanej pracy i wielki szacun dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rydwągi Nie robiłem ale widziałem jakie auta wychodziły od niego po jego wykonanej pracy i wielki szacun dla niego.

Trochę lipa, że widziałeś tylko auto kogoś...

Czy osoba która wczoraj założyła konto powinna coś lub kogoś polecać? Śmierdzi mi to lewym kontem :)

Damian jestem z okolic Kętrzyna, mam też rodzinę w Mrągowie i znajomego z audi z Mrągowa. Popytam się czy ktoś coś wie na temat tego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"damian92x" potrzebował to polecilem a jak Ci tak śmierdzi lewym kontem to napisz do admina o usunięcie

Jakbyś dokładnie przeczytał temat to byś zauważył, że już mam auto polakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian92x mógłbyś się wypowiedzieć na temat lakiernika u którego robiłeś swoją Audi? Muszę zrobić u siebie 3 elementy: lewy, prawy błotnik z przodu oraz prawy tylny.

Byłem przed chwilą u tego lakiernika o którym mi mówiłeś i sprawa wygląda tak:

- stwierdziliśmy, że mam sensu reanimować przednich błotników, kupię zamienniki.

Koszt bez zamienników:

- tylny prawy błotnik - 400 zł. plus cieniowanie całych tylnych drzwi - 200 zł. suma - 600 zł.

- przedni prawy błotnik - 500 zł. plus cieniowanie całych przednich drzwi - 250 zł. suma - 750 zł. 

Poprawki itp. prawa strona kosztowałaby mnie 1500 zł. 

Stwierdził, że skoro już zrzucą zderzak można zrobić lewy przód (który jest i tak do zrobienia) cena analogicznie jak prawa czyli 500 zł. (bez cieniowania).

Łącznie daje mi to 2 000 zł.  Doradzał żeby robić cały bok bo jak będzie miał farbę to wycieniuje całe drzwi a nie tylko do połowy. Innymi słowy chce zrobić za jedną robotą cały bo i przedni lewy błotnik.

Co o tym sądzicie? Ktoś ma kogoś innego do polecenia? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. 

 

 

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odkopię temat.

Polecicie kogoś do ogarnięcia błotników z przodu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 21:29, windus napisał(a):

Panowie odkopię temat.

Polecicie kogoś do ogarnięcia błotników z przodu?

 

Robiłeś już te błotniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 20:48, pelonek1 napisał(a):

Robiłeś już te błotniki?

Znowu odkopię temat.

Tak robiłem.

Ale znowu muszę zrobić jeden z błotników.

Problem w tym, że ceny wzrosły.

Błotnik 180 zł.

Montaż 150 zł.

Malowanie 500 zł. 

Takie stawki są wszędzie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, windus napisał(a):

Malowanie 500 zł. 

Takie stawki są wszędzie?

U mnie w mieście już nikt za 500 zł nie maluje elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...