Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd Bremse i piszczący sygnał


choco

Rekomendowane odpowiedzi

podłączałem sie tylko przez aplikacje z telefonu przez wtyczke bluetooth-żadnych błędów związanych z hamulcami, musze skombinować kabel i VAGCOMem sprobować jeszcze raz.

 

Podejrzewam jeszcze sam czujnik poziomu płynu hamulcowego, może on jest w jakis sposób uszkodzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było kilka rzeczy:

- alternator nie dawał równo prądu - poprawione klemy wyczyszczone

- to spowodowało, że akumulator się nie doładowywał i nie trzymał parametrów - wymienione

- sterownik abs sprawdzony - ok

- czujnik stopu pod pedałem hamulca - wymieniony. Pojawiał się jego błąd sporadycznie

- Czasami wywalało mi spaloną żarówkę od stopu / postojówki w tylnej prawej lampie - poprawione przez użycie płynu kontakt na styki

 

Czy splot tego wszystkiego powodował ten sam błąd? nie wiem. Na pewno skutecznie pomogło na wszystkie problemy to co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam za to problem z tym komunikatem podczas gdy, wyprzedzam, bądź energicznie przyspieszam. Zapali się kontrolka, pojawi się komunikat "bremse", zapika trzy razy i zniknie. Znowu przyspieszam z pedałem gazu mocno wcisnietym i znowu to samo, komunikat, pikanie i znika. 

Pomocy 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Papajowsky napisał:

Witam, ja mam za to problem z tym komunikatem podczas gdy, wyprzedzam, bądź energicznie przyspieszam. Zapali się kontrolka, pojawi się komunikat "bremse", zapika trzy razy i zniknie. Znowu przyspieszam z pedałem gazu mocno wcisnietym i znowu to samo, komunikat, pikanie i znika. 

Pomocy 

?

Poziom płynu sprawdziłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...