Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu


tomgt

Rekomendowane odpowiedzi

W tych silnikach nie ma egr tylko zawór combi od ukladu sai i jest to błędnie nazywane egr'em. Znajdź kogoś w okolicy obytego z tymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci auto gaśnie to widać na zegarach jakąś migająca kontrolkę ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic , zawsze jak wracAm z pracy wychodzę z auta zeby otworzyć garaż to zanim wejdę do niego  to juz nie raz Zgaśnie a nie raz jest tak ze siedze i obserwuje i tak jak stanę to po chwili zaczyna wskazówka sie podnosić i wracać  potem znowu i czasem nie zgaśnie ale obroty nie podnoszą sie tak bardzo wysoko ale czesto sie to kończy gaśnięciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, EVI napisał:

Kompletnie nic , zawsze jak wracAm z pracy wychodzę z auta zeby otworzyć garaż to zanim wejdę do niego  to juz nie raz Zgaśnie a nie raz jest tak ze siedze i obserwuje i tak jak stanę to po chwili zaczyna wskazówka sie podnosić i wracać  potem znowu i czasem nie zgaśnie ale obroty nie podnoszą sie tak bardzo wysoko ale czesto sie to kończy gaśnięciem 

Masz LPG w aucie ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EVI napisał:

Nie , nie mam

 

Ja jebe, zagadkę mi dałaś w spód ?

Zastanawiam się czy to nie przypadkiem jakieś problemy z immobiliserem, też to u Siebie przerabiałem auto zepsute a na vcds brak błędów.. 

Chyba, że pojedziesz zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie , może któryś wtryskiwacz za mało paliwa dostaje i auto gaśnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jutro bede dzwonić do takiego gostka z polecenia nie wiem co poradzi ale chce zeby sie ten koszmar zakończył   W maju tamtego roku kupiłam

auto a jakoś pierwsze objawy dawał w sierpniu /wrześniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quadral20004 napisał:

Ewa,a cewki,przewody ,swiece ktos wykluczyl?

Na to

pytanie CI nie odpowiem przewody sprawdzali ale generalnie chyba wymieniają na ślepo .... nawet mieli podejrzenia o słaby akuś w środe mam dzwonić az pomyślą co moze to byc ale chyba nie bede dzwonić ciagle mi mówią ze Mam sprzedac te auto , a ja 8 miesięcy szukalam tej wersji tego modelu i tego silnika i jak juz tyle kasy włożyłam to głupota zebym sprzedała oczywiście kasa poszła na szukaniu przyczyny falowań obrotów i gaśnięcia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...