Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szyberdach, kod wyposazenia, ustawienie stalej predkosci


Cuguarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1.w moim autku jest zainstalowany szyberdach, ale nie podłaczony. Od pokretla ustawienia szyberdachu wychodzi jeden kabel zakonczony 4 pinowa koncowka, gdzie wykorzystane sa 3 piny, ale nigdzie nie jest wpieta. Miedzy dachem a podsufitówka ma luzny kabel z napieciem 12V z dwiema koncowkami, chyba czyjes wlasne dzielo. Nie wiem co mam z tym poczac. Moglby mi ktos zamiescic zdjecie, jak u niego wyglada podlaczenie szyberdachu? Może cos w tedy sam wymysle. W silniczku sa 2 zlacza jedno pasuje do tego 4 pinowego, ale to dluzsze. Najpierw lubie sam sie cos dowiedziec i zrobic, za nim pojade do elektryka :D.

2. W przełaczniku kierunkow ma jeszcze przelacznika Ein/ Aus, oraz na koncu calego przelacznika function. Czytalem ze w to moze byc prawdopodbnie ustawienie stalej predkosci. ale nie dziala. Czy sie myle.

3. znalazlem w kodzie wyposazennia cos takiego G0E = four-speed automatic transmission,

problem w tym ze ja mam 5 biegowego manula :P. Czy to dlatego opcja z porzedniego pytania nie działa??

Na dzis to tyle pytan :D, pozdrawiam

Aa jeszcze jedno, czy to normalne ze zapala mi sie kontrolka rezerwy gdy strzalka wskaznika paliwa jest na 0. i moge jeszcze jezdzic? spokojnie przejechalem 25km, do stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.To jest dzwignia od tempomatu

3.Może poprzedni własciel troche nakombinował i zmienił szkrzynie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce serwisowej i we wnece na kolo zapasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...