Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Eibach sportline czy Prokit


Harry Zott

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Potrzebuję porady które sprężyny do mojego audi wybrać mam najprawdopodobniej zawieszenie 1BA rozważam tutaj dwie opcje Eibach sportline lub prokit nie chciałbym aby było za twardo ale wiadomo aby był jakiś efekt tej zmiany.. Które sprężyny polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie będę zmuszony do wymiany bo jeden zaczyna puszczać. Chodzi o to aby w miarę połączyć komfort z estetyka. Czy może orientujesz się kto ma takie amortyzatory i sprężyny na avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie będę zmuszony do wymiany bo jeden zaczyna puszczać. Chodzi o to aby w miarę połączyć komfort z estetyka. Czy może orientujesz się kto ma takie amortyzatory i sprężyny na avancie?

Ja mam Prokit (-30mm) i zalozylem do tego oryginalne amorki s-line 1be -20mm i jest rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak będziesz kupował to kup pod wagę a nie pod silnik,unikniesz efektu na który duże ludzi narzeka (klapnięty tył)

Ja też mam eibacha -30 na amorkach sline ;)


Zdjęcia znajdziesz w moim wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie póki co kupię sprężyny i to co będzie wymagało koniecznie wymiany jeśli chodzi o zawieszenie.. Muszę dokończyć remont silnika to jest obecnie największą bolączką..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Marcin twoja a4 już przeglądałem kilka razy.. :) Ciekawi mnie jak wyglądaja te sprezyny na Avancie w zawieszeniu które ja posiadam..

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie póki co kupię sprężyny i to co będzie wymagało koniecznie wymiany jeśli chodzi o zawieszenie.. Muszę dokończyć remont silnika to jest obecnie największą bolączką..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Marcin twoja a4 już przeglądałem kilka razy.. :) Ciekawi mnie jak wyglądaja te sprezyny na Avancie w zawieszeniu które ja posiadam..

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na pro-kit w przyszłym tygodniu będą montowane

Ja tak samo, oby bylo dobrze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z zapytaniem - czy na pewno do standardowych amorków 1ba można bez problemu dać pro-kit -30mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z zapytaniem - czy na pewno do standardowych amorków 1ba można bez problemu dać pro-kit -30mm?

Można , ale lepiej będzie to grało z amorkami o skróconym skoku np 1BE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie jak wygląda po montażu

Wyglądało przed:

11310946fc44d.jpg

567d1cf90f299.jpg

A tak po wymianie na pro-kit

7eb66a81f9673.jpg

8f06843fdcb8c.jpg

20d15d3911b5f.jpg

Edytowane przez lojtman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem jeszcze jakie mam amorki, ale moim zdaniem prowadzi się dużo lepiej, a twardości nie czuje. Jedyne co mnie boli to ociera coś z tyłu przy większym wyboju, chyba że w aucie jest 5 osob, to na zakrętach jest masakra. Nie wiem czy to kwestia amorkow, czy 19tek z et35...

Sprężyny pod silnik*

Edytowane przez lojtman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...