Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzynia biegów gbq 5b


piotrekrkk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam wielką prośbę, może ktoś rozkminia temat, albo robił coś podobnego. mianowicie pacjent b6 ze skrzynią gbq 5 b, padła dwójka , chce zmienić na skrzynie 5 od b7 czy każda skrzynia 5 z 1.9 tdi b7 będzie pasowała p&p do b6? i jakie będą konsekwencje tego jeśli już miałaby pasować, pytam bo u siebie mam 170km a w b7 siedzi 115 km

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez piotrekrkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Załatwiłeś sobie skrzynie już?

Dzisiaj zdemontowałem swoja GBQ bo zacząłem zakładać quattro i jak już skończę to zacznę graty wystawiać na sell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jesli masz w fajnym stanie to jak najbardziej będę zainteresowany o ile rzucisz mi jakąś rozsądną cenę ;)

JAk cos to zapodaj na priva ile co i jak

Edytowane przez piotrekrkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem Ci napisać że tylko odbiór osobisty bo nie mam mozliwości tego wysłac. Z reszta najlepiej jest tez jeszcze zobaczyć co się zabiera :)

Skrzynia fajna bo miałem w poprzednim AWXie skrzynie FEC i przy 200 juz było ponad 4000obr a na GBQ jest cos około 3800obr więc jest sporo dłuzsza :)

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze trochę późno ale chciałem się podpiąć bo potrzebuję dość szybko rozwiązania.  Mam skrzynie z oznaczeniem GYA 0025 padla mi 3 synchro i wgl kleszczy mi biegi . Chce wsadzic GBQ z tego co czytam bardziej polecana i czy jest z tą przekładka problem? A4 b6 1.9 Tdi AWX 2001

Edytowane przez Mateuszeka4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych, którym ten temat wyskoczy w szukajkach i chcą odpowiedzi:

 

Tak, za GYA podejdzie GBQ, FEC i pewnie jeszcze inne podobne. 

U siebie zmieniłem GYA na GBQ bez problemu, p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 13:16, redoXe napisał(a):

Dla potomnych, którym ten temat wyskoczy w szukajkach i chcą odpowiedzi:

 

Tak, za GYA podejdzie GBQ, FEC i pewnie jeszcze inne podobne. 

U siebie zmieniłem GYA na GBQ bez problemu, p&p

Mam też zamiar wymienić skrzynie na na właśnie taką lub FEC. Wiem że mają inne przełożenie i były montowane do 130 konnych motorów. Możesz mi powiedzieć jak jest różnica w jeździe.

Edytowane przez marcy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 21:22, marcy007 napisał(a):

Mam też zamiar wymienić skrzynie na na właśnie taką lub FEC. Wiem że mają inne przełożenie i były montowane do 130 konnych motorów. Możesz mi powiedzieć jak jest różnica w jeździe.

Jak dla mnie, jako przeciętnego zjadacza chleba, absolutnie brak różnicy. To są różnice rzędu 2-5km/h na najwyższym biegu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, redoXe napisał(a):

Jak dla mnie, jako przeciętnego zjadacza chleba, absolutnie brak różnicy. To są różnice rzędu 2-5km/h na najwyższym biegu 

Dzięki za odpowiedź. Moja się skrzynia się kończy 1i 2 zgrzyta i powyżej 80km/h huczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...