Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Alarm Votex bez dzwięku


OSKA77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi gdzie zamontowany jest fabrycznie alarm Votex autko mam 3 miesiące ale przy załączaniu czy wyłączaniu alarmu nie wydaje żadnego dźwięku oczywiście centralny działa z pilota i kierunkowskazy się zapalają.Nie wiem czy syrena jest zepsuta czy może sam alarm trzeba jakoś uzbroić .Podczas załączonego alarmu kiedy otwieram drzwi też nie reaguje żadna syrena,może te alarmy tak maja.Jeżeli ktoś spotkał się z taką sytuacja proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak tez zrobię zobaczę jutro ,ale dlaczego nie wydaje dzwieku podczas włączania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki jego urok...

Najpierw trzeba by go uzbroić a następnie pobudzić do działania i zobaczyć czy "zawyje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu syrena sie przepaliła. Miałem tak w nieseryjnym alarmie. PO uzbrajaniu i rozbrajaniu alarmu mrygaly awaryjki i wszystko wymienilem syrene i wszystko gra jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety próbowałem i nie reaguje może trzeba gdzieś go uaktywnić,kiedy załącze alarm siedzię w środku nie reagują czujki i nie reaguje na otwieranie dzwi.Niewiem może jest spalony ale reszta chodzi ok centralny ,domykanie szyb no i światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe unijne alarmy podobno mają być ciche... ja tez mam ciche domykanie, ale alarm dział jak na przykład zostawię radio włączone to się uaktywnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam testowałem alarm na różne sposoby ale nie reaguje ani na ruch ani na otwieranie drzwi,ale zauważyłem w centralce ma 4 przełączniki oznaczone 1 2 3 4 i nr 2 jest przełączony na pozycję ON a pozostałe Off nie ruszałem tego bo nie wiem czy czegoś nie zepsuję nieodwracalnie może ktoś wie co oznaczaja te przełączniki.Oczywiście podjadę do speca od alarmów ale może wcześniej ktos z kolegów mi podpowie czy przełączyć może któryś z przełączników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:' alt='default_images_smilies_smf_naughty.gif' alt=':naughty:'>'>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 17:14_________________________________________________Ten suwak powinien być w pozycji OFF bo on odpowiada za zakodowanie pilota jak wymieniasz baterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co nie rozumiem możliwe że mam rozkodowany alarm ? To chyba jednak nie mam alarmu bo mam ksiązkę i jest napisane Instruction Manual Comfort Remonte Control dopiero to teraz zobaczyłem na instrukcji nie jest napisane że to alarm.Widocznie tak jak kolega napisał jest to pilot od centralnego.Człowiek to jednak jest ślepy.Dzięki koledzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz alarm ale na ruch.Zrób tak otwórz okno zamknij auto pilotem a nastepnie włóż rękę przez okno i poruszaj.Powinny zaczać pulsować światła i lekko piszczeć .Nie ma głośnej syreny.Jak zamykam auto też mi nie pyka sygnałem bo i po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem troche inaczej ,siedziałem w samochodzie i załączałem alarm i niestety nic ,żadnej reakcji ale spróbuję tak jak piszecie.Zobaczymy.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 17:02_________________________________________________Niestety robiłem tak jak proponowaliście i niestety alarm nie reaguje,tylko miga kierunkami jak otwieram i zamykam i centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda, że tylko centralny jest podpięty pod zdalne sterowanie. Teraz pytanie co z alarmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co?Mam alarm ale nie podpięty czy mam sam centralny?

Tego Ci na odległość nie powiem, ale wygląda na:

1. Brak alarmu

2. Jakimś cudem masz zdeaktywowany ten alarm

Proponuję, abyś podjechał do jakiegoś machera. Może centralka od alarmu siada, może czujniki nie działają - przyczyn może byc wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...