Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukamy pary chętnej na wyjazd do Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Hejże. Planuję wyjazd do Chorwacji autem z dziewczyną prawdopodobnie od 27 sierpnia na max 7 dni. To nasz pierwszy wyjazd. Szukamy chętne osoby do przyłączenia się. Najlepiej, żeby to była wesoła i doświadczona w takich wyjazdach para. Może ktoś się znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie napisałeś miesiąc wcześniej jak też kogoś szukałem z dziewczyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie napisałeś miesiąc wcześniej jak też kogoś szukałem z dziewczyną :D

Już byłeś? Dawaj jeszcze raz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem bo nie mogliśmy nikogo znaleźć chętnego, a nie byliśmy jeszcze wcale i tak we dwoje nie bardzo chcieliśmy jechać...

Uwierz, że chętnie byśmy pojechali, ale już wykorzystałem cały urlop i zamiast Chorwacji pozwiedzaliśmy ojczyznę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem bo nie mogliśmy nikogo znaleźć chętnego, a nie byliśmy jeszcze wcale i tak we dwoje nie bardzo chcieliśmy jechać...

Uwierz, że chętnie byśmy pojechali, ale już wykorzystałem cały urlop i zamiast Chorwacji pozwiedzaliśmy ojczyznę :D

Weź bezpłatny. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na podwójne wakacje praktycznie pod rząd :D

Za rok napisz temat tylko sporo wcześniej, bo na pewno będziemy chcieli pojechać, a że mamy takich niezdecydowanych znajomych to też bardzo możliwe że będziemy szukać chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 5 września chętnie bym się zabrał :D Byliśmy rok temu i chętnie byśmy to powtórzyli a we dwie osoby średnio opłaca się jechac.

Edytowane przez piotr426
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 5 września chętnie bym się zabrał :D Byliśmy rok temu i chętnie byśmy to powtórzyli a we dwie osoby średnio opłaca się jechac.

Otóż to. Dwie osoby nam się wycofały, a już mamy urlopy wzięte. Nam niestety najbardziej odpowiada termin od 27 sierpnia do 5 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...