Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup boxu + belki do A4 B7 avant


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem na etapie zakupu box i belek do mojego A4 B7 w kombi. Wybrałem ze względów budżetu oraz potrzebnej pojemności :

Box - TAURUS ADVENTURE 480 - czarny - http://allegro.pl/box-dachowy-taurus-adventure-480-czarny-metalik-i5923352027.html

Belki - THULE 757 + 961 wingbar - http://www.e-bagazniki.pl/961/thule-757-961,8910.html

Czy ktos z Was ma podobny komplet ? Moze ktoś ma większe doswiadczenie i warto wybrac cos innego w podobnej cenie ( chcialbym THULE MOTION 800 ale bużet nie pozwala :) . W tej cenie mogę mieć THULE TOURING 780 ale w kolorze szary areoskin co nie do końca mi odpowiada , poza tym to najniższy model boxów THULe wiec czy nie lepiej wiec najwyższy TAURUS.

Dzieki za pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku jeżdżę z trumną na dachu tylko BOX ze względu na budżet wybrałem InterPack i sobie chwalę.

Co do belek to popatrz na produkty polskiej firmy AGURI.

Ponad 2x tańsze niż te co w linku i w mojej ocenie ładniejsze. Są dedykowane pod konkretny model auta i przez to idealnie dopasowane i nic nie wystaje poza relingi. Jednym słowem "dyskretne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam boxa Thule Atlantis 780 juz kilka lat do tego belki Thule i wszystko spisuje się świetnie. W lato jeżdżę z nim na Chorwacje w zimę w góry na deskę. Wcześniej miałem belki za 120zl i po sezonie się rozsypały. Plusem Thule jest system 1key(wszystko obsługujemy jednym kluczem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie dołożyć 500zl do Thule motion 800 ale dużo opini jest ze nie warto bo Thule przereklamowane ? Ale tak podchodząc to mogłem jeździć Skoda a nie Audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie boxy są podobne ale nie chodzi tu o wygląd tylko o rozwiązanie techniczne. Obustronne otwieranie, szybki montaż, system 1key i wiele innych. Za to się płaci. Wszystko zależy ile masz kasy. Kumpel na boxa jakiegoś za 800zl zakłada go 30 min, otwiera się tylko z jednej strony, huczy powyżej 100km/h jak cholera ale spełnia swoje zadanie. Zacytuję tu kumpla skoro ja swoim boxem mogę przewieść to samo to po co płacić 2 tysie. No właśnie ja wolę wygodę zamontować box w 2 min mieć ciszę w aucie do 160km/h i jak jakiś matol stanie blisko mnie otworzyć box z drugiej strony i włożyć tam co trzeba. Wybór należy do Ciebie. Ja mam belki, boxa, bagażnik na rowery na hak z Thule może ktoś mówić że przeplacilem za nazwę ale jestem zadowolony z zakupu i funkcjonalności a to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Inter Pack Stella 520 jest duży ale niski do tego belki aguri,te belki są tanie i elegancko pasują(kupując podajesz model auta). BOXy raczej nie hałasują to belki powyżej 140 słychać szum.

Poprzednie belki miałem uniwersalne noname(bardzo bylo je słychać przy małych prędkościach ) i po roku sie rozlecialy przy zakładaniu.

Edytowane przez kamilGZB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy InterPacku podobnie, szum jest porównywalny z tym jaki wydaje box Thule. Tak przynajmniej twierdzi kolega, który ze mną jeździł, a który to kilka razy brał z wypożyczalni box Thule.

Trzeba sobie zadać jedno, za***iście ważne pytanie hehe jak to sugeruje Pablo. Do czego będę wykorzystywał box i jak często będe go musiał zdejmować.

Ja swój zakładam na wiosnę i do zimy go nie ruszam. Więc dla mnie poświęcenie w roku 30 minut na montaż i demontaż to żadna strata.

O ile belki Aguri miałem od samego początku wypatrzone i byłem na nie zdecydowany o tyle wahałem się między boxem IP i Thule i po roku nie żałuję bo tysiak został w kieszeni i jestem zadowolony z IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem uniwersalne poprzeczki w Lidlu i skrocilem je zeby zbytnio nie wystawaly na boki. Kosztowalo mnie to jedyne 150zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam box po każdym wyjeździe bo nie chcemy się go na dachu wozić. Wjeżdżam do garażu ściągam boxa w 2 min i juz wisi pod sufitem. Ale tak jak pisze wszystko zależy od preferencji i zasobności portfela. A i zrobiłem sobie małe udogodnienie w boxie oświetlenie B-) często schodzimy ze stoku juz późno wieczorem a nie wszędzie jest dobrze parking oświetlony. Stosowałem czołówkę ale średnio zdawała egzamin. Teraz jak wkładam sprzęt do boxa to nie ma osoby która by nie spojrzała ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...