Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

Tablice to chyba po wizycie w ASO montowałeś. Jak sie teraz jeździ po zrobieniu zawieszenia ? Stanley ma paragon za części bo został w kartonie i jak na koniec dnia robiłem porządek to zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice to chyba po wizycie w ASO montowałeś. Jak sie teraz jeździ po zrobieniu zawieszenia ? Stanley ma paragon za części bo został w kartonie i jak na koniec dnia robiłem porządek to zobaczyłem.

Tak, jak wróciłem do domu to paczka z reklamacji z modułami led wróciła :-)

W sumie tak naprawdę to nie było okazji sprawdzić zawieszenia bo autostradą wróciłem prosto do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w następnym pasku

Dziś był u mnie kumpel passatem b7 w R-line [emoji7] niby środek ten sam ale wydaje mi się że poprawili jakość materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda a u Ciebie cos deska trzeszczy w środku? Duzo osób narzeka na to w B6, a powiem szczerze ze u mnie tego nie ma a mam 260 tys przejechane.

właśnie słyszałem, bo niestety nie macalem w środku B7, ze jest duzo lepiej pod względem jakości materiałów i wykonania.

Natomiast miałem jechać okazje B8...miał przejechane cos ponad 30 tys. Wygląd zrobił na mnie super wrażenie, natomiast jakość i wykonanie nie do końca. Kierowca najczęściej jest sporych gabarytów gość do rozumie ze fotel kierowcy bedzie to odczuwał, ale zauważyłem ze przy tym przebieg to odczuł fotel pasażera, bo skóra miała juz fałdki:/ ale poczekamy zobaczymy co ludzie beda pisać o B8:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze nic nie trzeszczy, skrzypi itp przebieg prawie 240. Jestem ciekaw jak przyjdzie zima i będzie -10 czy będzie coś trzeszczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest cisza. Ludzie na forum Passata pisali ze podkładają nie wiadomo miedzy śruby na mocowania ale i tak nic to nie daje. Nie którzy to nawet dechy wkładają od B7 i dopiero spokój. Większy ruch tutaj w temacie masz jak na forum Passata;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często latam sluzbowym b7 i w srodku raczej cisza. Nic tam nie trzeszczy jakos wybitnie. Ale jakosc materialow w srodku jak dla mnie bardzo slaba. Moze wersja wyposażenia jest kiepska ale jak wsiadam do mojej starej a4 b7 to czuc roznice

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często latam sluzbowym b7 i w srodku raczej cisza. Nic tam nie trzeszczy jakos wybitnie. Ale jakosc materialow w srodku jak dla mnie bardzo slaba. Moze wersja wyposażenia jest kiepska ale jak wsiadam do mojej starej a4 b7 to czuc roznice

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

czy ja wiem czy jest słaba , ja bym powiedział że jest inna

ja przy przebiegu 240 tys w pasku nie mam wytartych przycisków otwierania szyb w audi miałem, to samo tyczy sie włącznika świateł w audi miałem wytarty w pasku jest jak nowy , audi miało przebieg 218 jak kupowałem

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w pasku na wypasie też siedzi sie inaczej. Sluzbowy moj to w miare jakas podstawowa wersja. Kierownica gumowa itp. Mi sie tam kiepsko siedzi. Ale jezdzi to w miare przyjemnie jak na 2.0tdi. Na dluzsze trasy nie meczy.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pasacik z fajnym jak na vw wyposażeniem :naughty:

Powiedz mi kolego gdzie w tym pasacie masz 12 poduszek maxymalnie możesz mieć 10 w co i tak wątpię to gdzie ty znalazłeś ich aż 12 ? :facepalm:

Jest może gdzieś tutaj temat tej czerwonej B7 co jest z Twoim paskiem na pierwszych zdjęciach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś tutaj temat tej czerwonej B7 co jest z Twoim paskiem

Nie ma
Nie ma a szkoda [emoji20]

Autka Stanleya

Przyjedz i policz [emoji2]

Poduszki masz na 3 słupach, przód w desce, fotel przedni z boku i na kanapie z tyłu bok to oczywiście jest jedną strona to samo na drugiej stronie co razem daje 12 [emoji33] [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjedz i policz
Poduszki masz na 3 słupach, przód w desce, fotel przedni z boku i na kanapie z tyłu bok to oczywiście jest jedną strona to samo na drugiej stronie co razem daje 12

to teraz liczymy . 1 Kierownica 2. pasażer , 3 fotel kierowcy 4. fotel pasażera 5-6 KURTYNA POWIETRZA która idzie od przedniej szyby aż do tylnej klapy w avancie 7-8 w bogatych wersjach za dodatkową opłatą występowały w tylnej kanapie . Jeśli możesz to wklej zdjęcie z metką airbag w tylnej kanapie . :wink:

To że masz napis AIRBAG na słupkach to tylko informacja że po całości idzie jedna kurtyna powietrzna . A nie że tam gdzie jest napis airbag to poduszka :facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no chyba że tak

Jutro jak będzie jasno pykne foto

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...