Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AEB 98r] Wycie pompy podczas ruszania/hamownia


kasd22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie jestem do końca pewny co dokładnie wyje :D mianowicie, wycie pojawia się podczas rozgrzanego silnika kiedy hamuje do zera (np. przy światłach) wówczas zatrzymam się wycie ustaje i podobnie dzieje się przy ponownym ruszeniu. trwa to może 1-2 sek.wycie jest losowe czasami jest czasami nie. Mechanik rozkłada ręce, magiel i pompę chce mi wymieniać gdzie może by pomogło ale jakie koszta :D co ciekawe jak już rzeczywiście skręcę i owe wycie ma się pojawić to tylko jak skręcam w prawo. Płyn wymieniany 2 razy, rozrząd 1000km. Jak wymieniałem 1 raz to taki syf się lał ,że olaboga. Może miał ktoś taki objaw i to kwestia któregoś przewodu? Może pompa wycierać pasek? Paski ledwo po wymianie a ten który napędza pompę wydaje mi się jakby już był do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny przypadek - przyczyną był mały poziom płynu do układu kierowniczego. dolałem i działa, choć słychać już leciutko pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taki przypadek, niestety ale pompa do wymiany, bardzo długo nie był płyn wymieniany przez co zrobił się z zielonego na wodo-żółto-brązowy płyn. Nowy płyn dał tylko minimalnie mniejsze pojawienie się buczenia. Trochę się zastanawiałem nad pompą bo myślałem że to jakiś zawór nie puszcza(płyn z min robił się do ponad maximum). Kupiona pompa czeka na chwile czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...