Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag can pro klon


hispano73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam ktoś z kolegów jakieś aktualne instrukcje albo opisy tego oprogramowania?

Znalazłem w internecie jeden opis w pdf ale już dosyć "sędziwy".

LInk do pliku,ktory posiadam jakby ktos potrzebowal :)

http://akcesor.net/pdf/Instrukcja_systemu_VAG_CAN_PROFESSIONAL.pdf

Chodzi oto ,że zamówiłem kabelek u skośnookich chyba wersja VAG PRO V5.5.1 CAN BUS+UDS+K-line Scanner(VAG-VCDS and VAS 5054A Competitor), ale przyjdzie niestety bez instrukcji. ;)

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było kupić ori starszą wersje można kupić za cene chinskiego badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było kupić ori starszą wersje można kupić za cene chinskiego badziewia

Nie wiem czy ta starsza wersja bylaby dobra do mojego modelu Q5 z 2014/15. Co do ceny to za 45€ napewno nie kupisz ori. Mam tez klona VCDS i do moich "prywatnych zabaw" w zupelnosci wystarcza i chodzi bez problemu takze nie zawsze chinskie jest beeeee.... ;)

Jakieś szczegóły?

Nie sądziłem że kitajce będą podrabiać polski soft :o

Nie bede podawal linkow ;) ,ale jak w piszesz w wujku google VAG PRO V5.5.1 CAN BUS+UDS+K-line Scanner(VAG-VCDS and VAS 5054A Competitor

to zaraz Ci wyskocza info na ten temat.Ceny za kabelek sa miedzy 45-50€ :)

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsza wersja to tylko obudowa zmieniona soft jest ten sam i na bieżąco aktualizowany no i ori i robi wszystko co ma w spisie co do vcds klon to nie robi wszystkiego co powinien nie wszystkie adaptacje kodowania i inne rzeczy chodzą prawidłowo. Ja jednak stawiam na ori chiny bardzo szybko uczą pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujecie się czy tym klonem da się programować sterowniki ? Tzn chodzi mi że potrzebuję w nawigacji Z VW Touarega  RNS850 odblokować języki menu. Bo nie ma dostępnych Polskiego, Czeskiego i Tureckiego. A w sofcie są i podobno trzeba to Vag Can Pro zrobić. Tak samo w MMI 3G+ nieraz też tak trzeba zrobić, i zastanawiam się czy klonem chińskim to zrobię ? A RNS850 i MMI 3G+ to właściwie to samo. Nawet trym awaryjnego wgrywania softu jest z MMI 3G+ w tym RNS850.

Edytowane przez PiterEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupować klona zwłaszcza że ori w używce można kupić za 800 zł, sprzęt w ori godny polecenia w klonie loteria tak jak vcds. Miałem jedno i drugie do testów w klonie i zawsze coś nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupować klona zwłaszcza że ori w używce można kupić za 800 zł, sprzęt w ori godny polecenia w klonie loteria tak jak vcds. Miałem jedno i drugie do testów w klonie i zawsze coś nie działało.
Po co używka jak nowy kosztuje 844PLN
https://www.obd2.pl/index.php?p78,vag-can-professional

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tzn ? Parametryzacja np BOSE ? Niestety nie Update sterownika też nie. Niestety ale VCDS już jest za słaby do nowych aut.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...