Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie hybrydę IHI pod stage 3


toja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś Panowie robił hybrydę turbiny IHI i może polecić oprócz Perun Turbo jakąś firmę zajmująca się takimi przeróbkami?

Edytowane przez toja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam od Turbospecow.

Dzwonilem do nich,gosc wydaje sie bardzo w porzadku.bede sie z nim ustawial na hybrydke.

Robil ktos taki setup w 2.0 tfsi z coolerem i wydechem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wykorzystać potencjał turbiny i nie masz zrobionego brania oleju to lepiej zrób pierw branie oleju, widze po swoim jak zaczął brać na k04 a jeszcze nie jest finalnie wystrojony, pozatym znam przypadki rozwalenia motoru z tego powodu przy takich mocach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz wykorzystać potencjał turbiny i nie masz zrobionego brania oleju to lepiej zrób pierw branie oleju, widze po swoim jak zaczął brać na k04 a jeszcze nie jest finalnie wystrojony, pozatym znam przypadki rozwalenia motoru z tego powodu przy takich mocach :)

Bierze mi b.malo.na 1500 km dolalem 150ml...jest sens to ruszac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz śmiało robić :) wyczyść tylko kolektor z nagaru i zawory :)

Robic Hybryde u Turbospecow czy polecacie gdzie indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało robić :) wyczyść tylko kolektor z nagaru i zawory :)

Robic Hybryde u Turbospecow czy polecacie gdzie indziej ?

Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, musisz przemyśleć temat. Najlepiej uzgodnic to z tunerem u którego bedzie strojone auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mam do sprzedania stage 3 do audi a4 b8 2.0 tfsi , K04 przerobiona pod a4 b8 , intercooler 600x300x76 z orurowaniem 2,5" , DP 3,5">3" , i reszta wydechu 2,75" na 2 tłumikach przelotowych magnaflow z 2 v-bandami pasujący pod seryjne końcówki wydechu , TIP 3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stage 4 to kosztowna sprawa, trzeba wkład pompy wysokiego ciśnienia który w tej chwili nie jest dostępny , trzeba całą pompę zmieniać a cena niestety trochę powala, ciekawo jak z wydajnością wtrysków gdzieś widziałem na innym forum że niby 390 km to max dla wtrysków ale to nie do końca wiadome, hybryde z k04 lub jakaś inną turbinę no i wiadomo rzeczy typu fmic , wydech, dolot . Compsorty robili audi tt 8j 2.0 211km na stage 4 a ona ma też valve lifta także było by trzeba porozmawiać jak to jest z układem paliwowym , lub z Corlingiem on też w swoim demo zrobił i robi dalej duże moce w tym motorze.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos ja tez mam hybrydke IHI na bazie najnowszej wersji "R" (koniec 2014, z wieksza klapka).350ps

Info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2016 o 20:21, maciek333 napisał:

Jakby co mam do sprzedania stage 3 do audi a4 b8 2.0 tfsi , K04 przerobiona pod a4 b8 , intercooler 600x300x76 z orurowaniem 2,5" , DP 3,5">3" , i reszta wydechu 2,75" na 2 tłumikach przelotowych magnaflow z 2 v-bandami pasujący pod seryjne końcówki wydechu , TIP 3"

Wiem, że dawno to pisałeś ale aktualne jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...