Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.9 tdi AJM po wymianie turbo i czipie FILM przed i po + wykres


Brayker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się z Wami podzielić moim wykresem i testami przyśpieszenia przed i po czipie.

Nagrałem filmy, które przedstawiają jak auto przyśpiesza na całkowitej serii bez kata oraz po zrobieniu czipu i wymiany turbo na AWX.

Poniżej wstawiam filmik , jak chodziła mi seria:

Zaś, tutaj przedstawiam film, do którego dołaczony jest wykres z hamowni jak autko zachowuje się po czipie.

Katalizator out, turbo od AWX i czip to tyle zmian, jakie zrobiłem w seryjnym 1.9 TDI.

Link do filmu po CZIPIE:

Prosze o Wasze opinie na temat wykresu, jak i samego przyśpeiszenia. To dobry wynik czy niezbyt? pozdrawiam

Po zabiegu auto ma 158/358 km/nm

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ajm na seryjnych gratach 168kM 367nM uskrobałem wiec wynik jak na awx dla mnie mało rewelacyjny... ale różnica w przyspieszeniu i elastyce pracy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ajm na seryjnych gratach 168kM 367nM uskrobałem wiec wynik jak na awx dla mnie mało rewelacyjny... ale różnica w przyspieszeniu i elastyce pracy jest

Zmień hamownie.

Na seryjnej turbosprężarce w AJM nie da się uzyskać takiej mocy. No chyba że ładujesz z niej koło 1,4bara ?

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że dla serii AJM'a 150 to już górna granica. Jak turbo będzie ładowało ponad 1,4 bara to sobie długo nie pochodzi. A AWX bezpiecznie 1,55 bara bierze. Tak słyszałem, moze racji nie mam :)

Zrobię przelotowy wydech i centralny ic zaloże, to pojadę na remap znowu :) zobaczymy ile wydmucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ajma i wyszlo mi 175KM po usunieciu przeplywki i egra, usunieciu katalizatora i programie.

A tak mi to jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...