Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Możliwość tuningu 2.5 TDI V6


Maksior88mzv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś doświadczenie związane z modyfikacją silnika 2.5 TDI BAU, BCZ, BDG , mianowicie związane z rozblokowaniem pompy VP44 ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprostu kupił pompę bez blokady-, Yhm... Byłem ostatnio ze swoim BDG na chipie-, wyszło 192,5 km i 413 nm, ogólnie różnica w jeździe na plus. Oczywiście przed chipem była pełna diagnostyka silnika - wyszło, że wszystko o.k -, po wszystkim tuner stwierdził, że mógłby jeszcze z niego trochę wycisnąć ale zrobił optymalny program dla tego silnika bez przeginki , - u mnie była pompa właśnie bez blokady - z literą K,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprostu kupił pompę bez blokady-, Yhm... Byłem ostatnio ze swoim BDG na chipie-, wyszło 192,5 km i 413 nm, ogólnie różnica w jeździe na plus. Oczywiście przed chipem była pełna diagnostyka silnika - wyszło, że wszystko o.k -, po wszystkim tuner stwierdził, że mógłby jeszcze z niego trochę wycisnąć ale zrobił optymalny program dla tego silnika bez przeginki , - u mnie była pompa właśnie bez blokady - z literą K,

gdzie robiłeś program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie, gdy będą wydajniejsze wtryski i większe turbo powinno się coś dać zrobić 200+ (myśle 240) ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam brak odzewu, więc założyłem podobny temat... Podobny, ponieważ pytam stricte o pompę, a nie o turbo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mają pisać skoro wszystko jest w temacie ? czytając na wyrywki w ciągu minuty znajdziesz odpowiedź. Google "odblokowanie VP44" i na pierwszej stronie drugi tematyczny link i wszystko wytłumaczone, to jest 5 minut łącznie z przewertowaniem i doczytaniem.

Forum jest od pomocy nie leczenia lenistwa.

BTW: skoro pytasz o pompę to wymyśl odpowiedni tytuł

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja proszę o pomoc w temacie, jasne pytanie zadałem, czy po prostu na tej pompie jest szansa wyciągnąć około 240hp

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz czy ktoś ogranie blokadę na 106K... potem się ludzie dziwią że na forach nikt nie pomaga.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz podstawowej wiedzy, a chcesz ogarniac 240PS. W poprzednim temacie wszystko jest napisane, a ty nadal zadajesz te pytania. Jest nawet link do goscia ktory ma z tego silnika prawie 300PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile jak nie ma pompa blokady , jest szansa na 220KM ?

 

Edytowane przez Namiot_N1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest szansa, aby pojawił się taki wykres +200KM i jakiś filmik z przyśpieszenia 0-200?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jest sens mieć ponad 220KM i 450Nm ja będę do takiej mocy dożył.  Downpipe i przelot i wyrzucę egr-a , sportowy wkład powietrza oraz odblokuje pompę i powinno być lekko tyle co zamierzam. 

Edytowane przez Namiot_N1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...