Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobienie klimy..


wesoly

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi dokladnie o przerobienie zwyklej automatycznej klimatyzacji na klimetronik tzn zeby nie bylo pokretel tylko wyswietlacze. Oprocz panelu sterowanie co musze jeszcze wymienic i jakie koszty ? Czy wogole to sie da zrobic ??

Czy moze ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokladnie o przerobienie zwyklej automatycznej klimatyzacji na klimetronik tzn zeby nie bylo pokretel tylko wyswietlacze. Oprocz panelu sterowanie co musze jeszcze wymienic i jakie koszty ? Czy wogole to sie da zrobic ??

Czy moze ktos wie?

----- zwykłej automatycznej - czyli manualnej rozumiem ? Wszystko jest możliwe, tylko czy opłacalne? u Ciebie włącza się klimę przyciskiem a cała reszta czyli cały podział : gdzie, jak mocno i jak zimno ma dmuchać robisz pokrętłami (mechanicznie). Napewno musiałbyś wymienić cały zestaw tych mechanizmów uzbrojonych w silniczki, dźwiegienki, czujniczki temperatury, a jest ich kilka w całym aucie i na zewnątrz, no i instalacja elektryczna i...t....d..... Wież mi ogladałem swoją i to nie w całości bo wszystkiego nie widać tak od razu. To byłoby b. dużo dużej roboty. Fachowcem nie jestem ale to też by kosztowało! Na pewno wypowiedzą się jeszcze koledzy i dopowiedzą czego ja nie dopisałem. Takie jest moje zdanie, fajnie by było gdyby był klimatronik (ja mam :razz: ), ale...........Pozdrawiam

Popatrz na schemaciki elektryki !

http://img122.imageshack.us/img122/5650/schemat10xg.jpg

http://img122.imageshack.us/img122/1739/schemat22qv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...