Jump to content

Nowość w ofercie! Elementy zawieszenia RTS i MASTER SPORT

Wandej
 Share

Recommended Posts

Witam.

Asortyment części się powiększa. Po dłuższej przerwie powrót w sprzedaży wahaczy i całej gamy produktów Master Sport DE.

Nowością również w ofercie elementy zawieszenia RTS!

Wszystko w 100% oryginalne z gwarancjami i potwierdzeniem zakupu.

Sprawdźcie:hi:

Edited by Wandej

Witam

Jestem członkiem a4-klub,(Jack30) i szukam dobrego zestawu rozrządu jak i zestawu wahaczy os przednia i tylna do mojej czarnej perełki Audi A4 B6 1.8T, 163KM, 2000r.,BFB
VIN WAUZZZBE33A195508
Proszę o podanie cen dobrych i polecanych zestawów. Nie chce montować jakiś tanich chińskich części. 
Pozdrawiam serdecznie 
Jacek Rolik 

Witam
Potrzebuję datek w zderzak do B6 RS4 z halogenami pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Cześć Wandej :hi:

rozglądam się za amorami. Tył na pewno do wymiany, 0% sprawności, przód 76%, wymienia się całość? Wg wlepy mam amory 1ba. Sprężyny H&R -45mm. Możesz zaproponować np coś w rodzaju 1bv i ze 20mm wyżej? Bo -45 to trochę za dużo.

Co do RTSa to odradzam.

Kupiłem w Maju cały zestaw przód. Łącznik stabilizatora lewy rozpadł się na kawałki po 2 tysiącach (w sumie to chyba jeszcze przed tysiącem, ale po około dwóch wymieniłem), prawy poszedł trochę później. Tak więc 5 miesięcy po zakupie i oba do wymiany. Teraz tylko czekam kiedy wahacze spotka ten sam los...
3/4 kilometrów jakie robię to autostrada a i na co dzień mam dobre drogi (Śląsk), więc jak dla mnie to albo felerna seria albo produkt dedykowany do aut pokazowych (co stoją a nie jeżdżą).

W dniu 20.10.2018 o 13:56, HanysWA4 napisał:

Co do RTSa to odradzam.

Kupiłem w Maju cały zestaw przód. Łącznik stabilizatora lewy rozpadł się na kawałki po 2 tysiącach (w sumie to chyba jeszcze przed tysiącem, ale po około dwóch wymieniłem), prawy poszedł trochę później. Tak więc 5 miesięcy po zakupie i oba do wymiany. Teraz tylko czekam kiedy wahacze spotka ten sam los...
3/4 kilometrów jakie robię to autostrada a i na co dzień mam dobre drogi (Śląsk), więc jak dla mnie to albo felerna seria albo produkt dedykowany do aut pokazowych (co stoją a nie jeżdżą).

Witaj. Faktycznie z łącznikami był problem ale wymieniałem je od razu na drugie. Było tak tylko w zestawach.

Proszę o wycenę kompletnego rozrządu A4 B8 2.0T CPMB  (USA)