Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowość w ofercie! Elementy zawieszenia RTS i MASTER SPORT


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Asortyment części się powiększa. Po dłuższej przerwie powrót w sprzedaży wahaczy i całej gamy produktów Master Sport DE.

Nowością również w ofercie elementy zawieszenia RTS!

Wszystko w 100% oryginalne z gwarancjami i potwierdzeniem zakupu.

 

Sprawdźcie:hi:

Edytowane przez Wandej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem członkiem a4-klub,(Jack30) i szukam dobrego zestawu rozrządu jak i zestawu wahaczy os przednia i tylna do mojej czarnej perełki Audi A4 B6 1.8T, 163KM, 2000r.,BFB
VIN WAUZZZBE33A195508
Proszę o podanie cen dobrych i polecanych zestawów. Nie chce montować jakiś tanich chińskich części. 
Pozdrawiam serdecznie 
Jacek Rolik 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Potrzebuję datek w zderzak do B6 RS4 z halogenami pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wandej :hi:

rozglądam się za amorami. Tył na pewno do wymiany, 0% sprawności, przód 76%, wymienia się całość? Wg wlepy mam amory 1ba. Sprężyny H&R -45mm. Możesz zaproponować np coś w rodzaju 1bv i ze 20mm wyżej? Bo -45 to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RTSa to odradzam.

Kupiłem w Maju cały zestaw przód. Łącznik stabilizatora lewy rozpadł się na kawałki po 2 tysiącach (w sumie to chyba jeszcze przed tysiącem, ale po około dwóch wymieniłem), prawy poszedł trochę później. Tak więc 5 miesięcy po zakupie i oba do wymiany. Teraz tylko czekam kiedy wahacze spotka ten sam los...
3/4 kilometrów jakie robię to autostrada a i na co dzień mam dobre drogi (Śląsk), więc jak dla mnie to albo felerna seria albo produkt dedykowany do aut pokazowych (co stoją a nie jeżdżą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 13:56, HanysWA4 napisał:

Co do RTSa to odradzam.

Kupiłem w Maju cały zestaw przód. Łącznik stabilizatora lewy rozpadł się na kawałki po 2 tysiącach (w sumie to chyba jeszcze przed tysiącem, ale po około dwóch wymieniłem), prawy poszedł trochę później. Tak więc 5 miesięcy po zakupie i oba do wymiany. Teraz tylko czekam kiedy wahacze spotka ten sam los...
3/4 kilometrów jakie robię to autostrada a i na co dzień mam dobre drogi (Śląsk), więc jak dla mnie to albo felerna seria albo produkt dedykowany do aut pokazowych (co stoją a nie jeżdżą).

Witaj. Faktycznie z łącznikami był problem ale wymieniałem je od razu na drugie. Było tak tylko w zestawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...