Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecany zakład/osoba wykonująca naprawy silników WSK, MZ itp.


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje osoby/zakładu która wykonuje naprawy silników WSK, MZ i inne zabytki. Interesuje mnie pełna profesjonalna usługa czyli :szkielkowanie całości, szlif cylindra, dobranie tłoka, regeneracja wału, przeszlifowanie krawedzi karterow, wymiana wszelkich uszczelniaczy i uszczelek a na sam koniec profesjonalne złożenie.

Troszkę bawię się w renowacje starych sprzętów, parę silników robiłem sam ale trochę brakuje mi czasu na jeżdżenie po fachowcach a samo rozebrananie i złożenie silnika na nowych częściach to za mało.

Jeśli jest ktoś na forum kto bawi się w takie naprawy to proszę o kontakt. Dla jasności proszę o przykładowy koszt zrobienia silnika do WSK 175 wiatr i CZ 350 typ 472 które aktualnie robie.

Mieszkam w województwie mazowieckim ale raczej nie jest to wielki problem. Rocznie robie tego kilka sztuk wiec robota nie była by jedno razowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ będzie pod koniec roku teraz jest CZ i WSK, mam gościa który robi takie usługi naprawde za***iście fachowo ale ostatni silnik leżał u niego 10 miesięcy dlatego szukam kogoś kto ogarnia takie tematy nieco szybciej i taniej.

Ostatnio sam robiłem remont silnika w Tule ale sama wymiana części bez obróbki 30 letnich mało dopracowanych elementów mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na forum nikogo nie znajdziesz to zajrzyj na http://www.wueska.pl/Są tam naprawdę ogarnięci goście. Sam trochę się bawię w stare motocykle, na dzień dzisiejszy posiadam M06 B1 '69 oraz M21W2 Kobuz '74. Oba do remontu ale pierwsza w kolejce jest "dwuramówka". W planach jest jeszcze Pannonia de luxe TLF 250 oraz Iż 49. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze to forum i wiele osob bardzo poleca czlowieka z moich strom "Motocykle Jacka" ale gosc ma tyle roboty ze na silnik czeka sie srednio 10 miesiecy a do tego jest bardzo drogi i właśnie dlatego szukam kogoś innego.

Dwuramówka leży w kartonie i czeka na piaskowanie przyjechała do mnie w oryginalnym lakierze i mam nadzieje ze przez zimę zostanie zrobiona.

Aktualnie kończę mega projekt ruskiego trojkolowca i będę miał dwa silniki do zrobienia wspomniane cz i wsk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...