Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to jest s-line wewnętrzny?


gayo_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem a4 b7 avant 1.8t quattro bfb i do końca nie wiem czy mam pakiet s line wewnętrzny, bo dużo wskazuje ze jest, ale nie ma pakietu światło. Mam czarna podsufitke, dekory aluminiowe, kierownice trzyramienną ze skóra perforowana, gałkę zmiany biegów sline, fotele kubełkowe sport w pełnej elektryce i skórze. Ale brak pakietu światło? Czy takie zestawienie wychodziło? Czy to jakiś individualna wersja? Z zewnątrz zawieszenie 1be na kołach 17. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to sline tez nie mam pakietu swiatło. każdy mógł sobie konfigurować tak naprawdę jak chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slinie fotele były w pełnej skórze? A nie czasami tylko półskóry z materiałem speed?

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slinie fotele były w pełnej skórze? A nie czasami tylko półskóry z materiałem speed?

Mało tego, mogły być kubły w materiale, pełnej skórze oraz skóra + speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A listwy progowe jak otworzysz drzwi masz s line?

Na kierownicy eż bywały emblematy s lina

Edytowane przez Jaro959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slinie fotele były w pełnej skórze? A nie czasami tylko półskóry z materiałem speed?

Mało tego, mogły być kubły w materiale, pełnej skórze oraz skóra + speed.

Sline to tylko skóra ze speedem, kubły z materiału czy skóry to fotele sporty

Kolego to nie jest sline

Listwy zwykłe,sline są z popielniczkami

Kierownica bez znaczka

Fotele sport

Zwykłe listwy progowe

Nie zmienia to faktu że środek fajnie skonfigurowany

Gałka też powinna być w perforowanej skórze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie widocznie szwajcar indywidualnie cos sobie dobierał, bo podsufitka czarna jest też i zawieszenie 1BE. Nigdzie nie mam znaczka S-Line a dużo rzeczy wskazywalo ze może to S-line. Trudno nie bede z tego powodu płakał choć pakiet swiatło to raczej powinien być standardem w takim aucie(dziwne bo mam podswietlane kratek nawiewów) :P I tak jest dobrze doposażone;)

Edytowane przez gayo_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażony jest fajnie,a co do lampek to za każdą trzeba dopłacić :facepalm:

Lampki samemu dołożysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się o to pytałem i kol. turzol dał mi taką oto odpowiedź:


S line wewn

Sportfahrwerk

Aluminium-Gussräder wahlweise im

16-Speichen-, 9-Speichen-Stern-, 5-Speichen-Stern- oder

5-Parallelspeichen-Design in der Größe 7,5 J x 17 mit Reifen

235/45 R 17, S line Schriftzug auf Kühlergrill und auf den

hinteren Seitenschutzleisten, Sportsitze vorn in Stoff Strato

inklusive elektrischer Lendenwirbelstütze, S line Sportlederlenkrad

mit S line Emblem und Schalthebelknauf in Leder

gelocht, Handbremsgriff in Leder. Nicht kombinierbar mit dem S line Sportpaket plus

gegen Aufpreis Aluminium-Gussräder 7,5 J x 17 mit Reifen 235/45 R 17 im 9-Speichen-Design Audi exclusive (quattro GmbH)

gegen Aufpreis Aluminium-Gussräder 8 J x 18 Audi exclusive mit Reifen 235/40 R 18 im 9-Speichen-Design

oder im 5-Arm-Design (quattro GmbH)


wg. wujka google tłumaczy się to na PL tak:



sportowe zawieszenie

Obręcz koła aluminiowe albo w

16-ramienna gwiazda 9-ramienna gwiazda 5-ramienna lub

5-ramienne równoległe projektowanie rozmiar 7,5 J x 17 z oponami

235/45 R 17, S linia logo na osłonie chłodnicy oraz na

tylne listwy boczne, przednie fotele sportowe z tkaniny Strato

łącznie z podparciem lędźwiowym elektryczną, S Sports Line kierownica

z linią S godła oraz gałka dźwigni zmiany biegów

perforowany, uchwyt hamulca ręcznego w skórze. Nie łączyć z pakietem sportowym linii S Plus

płatny odlewane koła aluminiowe 7,5 J x 17 z oponami 235/45 R17 w projektowaniu 9-ramienne Audi exclusive (quattro GmbH)

płatny odlewane koła aluminiowe 8 J x 18 z oponami Audi ekskluzywny 235/40 R18 w projektowaniu 9-ramienne

lub 5-ramienna konstrukcja (quattro GmbH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze lepiej wygląda jak jest znaczek 'sline' :decayed: ale osobiście zamiast tego znaczka wolałbym el szyby z tyłu :grin:

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest To indywidualna konfiguracja Auta :) niby S-line ale brakuje kilku pierdołów i znaczków żeby to tak nazwać

ale jest to lepszy środek niż nie jedno Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co posiadam jeszcze B7 2007 w wersji Sline PLUS, wychodzi to również w numerze VIN i mogę napisać co on zawiera:

zewnetrzny: zderzaki przód i tył, listwy na drzwi, lotka z tyłu, zawieszenie 1BE, to taka podstawa,

wewnetrzny: fotele i kanapa półskóry, kierownica i drażek zmiany biegów opisany i obszyty czerwoną nicią, czarna podsufitka, nakładki na progi, reszta to wybór zamawiającego wyposażenie


A i jeszcze przedni grill ze znaczkiem s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy w B6 wychodziła kierownica ze znaczkiem S-line? Spotkałem się z taka parę razy na zdjęciach i zastanawiałem się czy to ori czy mod jakiś, u mnie mam 3-ramienną pikowaną kiere s-line i nie mam takiego znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak jak pisałem wcześniej co do wyposażenia wnetrza to jest różnie, jak kto sobie zestroi, ale w B6 raczej kierownica nie miała znaczka, mogę sie mylić. Pamietam że B5 miało oznaczenie swoje ale B6 hmmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 wychodziły kierownice ORI ze znaczkiem i bez

To musi być to jakiś rarytas bo w realu nie spotkałem się jeszcze z taka kierownicą, za to na zdjęciach owszem, wiem, że S4 miało znaczek S4 na kierownicy.

Edytowane przez adrian242424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem, nawet mialem kupic taka b6 co miala znaczek . Moze zalezy to od rocznika albo kraju pochodzenia. Ta co mialem kupic byla z Belgii styczen 2004r. ;)

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze lepiej wygląda jak jest znaczek 'sline' :decayed: ale osobiście zamiast tego znaczka wolałbym el szyby z tyłu :grin:

W czasie gdy szukałem dla siebie B6 1.8t avant z czarnym dachem, ponad 3/4 miało korby z tyłu... :facepalm:

Szukałem takiej z czarnym dachem, xenonami, fotelami sport i w Q (4 warunki konieczne) i większość miała ten sanacyjny korbotronic z tyłu. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...