Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Audi A4 B5 1.9 AFN] Obniżenie auta a zły kont pochylenia koła


Mario82A4

Rekomendowane odpowiedzi

Auto jest na gwincie i jest obniżone jakieś 2 do 3 cm poniżej 1BE i na diagnostyce wyszło ze są złe kąty pochylenia przednich kół, na dodatek ostanio okazało się że podcina przednie opony od wewnątrz i tu moje pytanie czy tak małe obniżenie może wpływać na podcinanie opon i zły kąt pochylenia koła

Odnalazłem kwit z diagnostyki i kąt nachylenia koła prawego to -1'24 a kąt lewego to -1'32 niby norma jest od -0'40 do +-0'25 , ma ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu ustawiałem zbieżność z swoim a4 i kąt nachylenia tez był poza zakresem. Tez jeżdżę na gwincie ze sporym obniżeniem, gołym okiem widać lekki negatyw lecz opon nie tnie po całym sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach nie dziwne ze scina. Czym to obniżałeś?

gwint Vogtland wiec nie jest to jakiś tani szmelc, wahacze firmy lemforder

W zeszłym tygodniu ustawiałem zbieżność z swoim a4 i kąt nachylenia tez był poza zakresem. Tez jeżdżę na gwincie ze sporym obniżeniem, gołym okiem widać lekki negatyw lecz opon nie tnie po całym sezonie ;)

a u ciebie jakie są wartości? Ile robisz kilometrów w sezonie i jakie masz opony ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony 225/40R18 rocznie 35-45 tysięcy. Wartosci dokładnie nie pamiętam ale sporo poza zakresem, może znajdę kwit to podam dokładne wartosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze ciśnienie w oponach może za duże, a sama zbieżność wyszła w porządku czy były też odychenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...