Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS5 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey


P.K

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz chciał to i 200km na baku zrobisz, ale przy mojej codziennej jeździe robię 300-350km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał to i 200km na baku zrobisz, ale przy mojej codziennej jeździe robię 300-350km.

No tak, ale chyba S5 i RS5 ma ciut większy bak. Ja w swojej mam 58l ale tankuje z rezerwy takiej mocnej coś koło 50 - 54l i (pokazuje mi ok 40-30km do końca jazdy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie chodzi o S czy RS.. generacja 8T miała pojemność baku 65 litrów jak dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba największa różnica w tych dwóch autach. Nie mówiąc o dźwięku V8. Golf był fajny jak nim jeździłem, jestem jeszcze młody i zawsze mi się podobał poprzednie auto to Vectra 1.8 kombi z 2001r. więc przeskok był spory, ale po jeździe przez miesiac RSem i z powrotem musiałem wsiąść z klientem do Golfa i zrobic trochę km to Golf mi się wydawał w środku po prostu zwykłe auto z lepszą kierownicą.

Teraz po jakimś czasie dopiero w Audi doceniłem jakość wykonania detali i szczegóły nie wspomnę o najważniejszym "plastiki" w Golfie zawsze coś tam gdzieś pukło, stukło czy lekko trzeszczało tutaj nie ma teraz o tym mowy... jak to mówią pojeździsz raz automatem nie wrócisz do manuala i tak samic jest chyba w tym przypadku, że za kazdym razem jak mam okazję prowadzić inne auto to gdy wsiadam do Audi jest znacząca różnica in plus oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega bedzie na zlocie to bedzie mozna zobaczyc jak sie RS sprawuje :) ciesze sie, ze kolejka do ogladania samochodow rozlozy sie na kilka ciekawych aut :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...