Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Głosne buczenie


tomek261

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w moim samochodzie diselku 90km na tylnej kanapie dość mało komfortowo sie jedzie z racji tego ze strasznie cos buczy, zzanaczam ze łozyska sa w porzadku, moze rura wydechowa wpada w rezonnans, bo podczas odpalania albo ruszania czasami jasłychac.czy u was tez jest głosno?pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 25-02-2007, 17:04 ]

nazywaj poprawnie tematy, widać nie zajrzałeś do regulaminu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzasz: opony, łozyska (bardziej szumią lub zapiszczą wieć bardzo malo prawdopodobne), tłumik końcowy i środkowy (opukać same rezonowanie z tłumika nie świadczy o jego zurzyciu), plecionka (złącze elastyczne) - zewnętrznie może ladnie wyglądać ale faktycznie padła i nie spełnia swojego zadania (przy okazji tego sprawdz drgania na silnki), spr. czy ktoś już nie pozbył się kata i może mało fachowo to zrobione, poprawność zawieszenia wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki sam problem wymieniłem juz podwieszki gumowe od tłumników i dalej to samo,napisz jak juz sobie z tym poradziles

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-02-2007, 21:29 ]

proszę się przywitaj w dziale Newbie i przeczytaj regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to byłem przy wymianie, jest trochę rozkręcania i później musi ktoś to dobrze zrobić żeby był z tego jakiś efekt. dla mnie mechanior zrobił to za przysłowiową czapkę gruszek, ponieważ to mój znajomy. zrobił to zajefajnie więc jestem zadowolony, ale widziałem już gości co nie mają o spawaniu zieolnego pojęcia. najlepiej poszukaj warsztatu gzie się zajmują tylko tłumikami oni coś kumają. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...