Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski ASB 059130277CD


kovallts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w weekend prawdopodobnie padły mi wtryskiwacze... Jeżdzę B7 3.0 TDI ASB. Posiadam na stanie wtryski z innego motoru 3.0: 059130277CD. Są one z silnika o oznaczeniu CLAB.

Mam pytanie czy te wtryskiwacze podejdą do ASB? Miał ktoś styczność z czymś podobnym i wie jak wygląda sytuacja?

P&P spodziewam się, że nie podejdą ale jestem ciekawy czy widnieje jakakolwiek szansa na montaż ich w moim silniku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było inne. Proszę o odpowiedź odnośnie zmiany wtrysków na wyżej wymienione a nie diagnozowanie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz tylko o sobie i nie zamierzasz zostawić informacji o swoim przypadku, co mogło by pomóc w przyszłości innym użytkownikom, to bądź również samodzielny i sobie poszukaj odpowiedzi w internecie. Prosić innych o podanie odpowiedzi na tacy to łatwo, a zostawić coś pomocnego innym, to już problem?

Edytowane przez poczekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc udziele informacji.

Rozpoczęło się od przycinania podczas odpalania samochodu na ciepłym silniku. Wymieniłem rozrusznik i było to samo. W weekend chmura białego dymu i szarpanie silnikiem.

100% pewności nie mam, ze to wtryski ale dym śmierdział paliwem. Dziś/jutro będę miał stoprocent diagnozę.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz teraz wtryskiwacze? Ja mialem w silniku asb wtryski z koncowka AB i sa one zamienne p&p z:

059130277B

059130277Q

059130277AA

059130277AB

059130277AH

059130277BA

059130277S

059130277BD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te z końcówka AB. Padł całkiem wtrysk na 5 garze.

Rozumiem, ze najlepiej polować na te z końcówka BD?

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz wymienić tylko jeden to musisz kupić BD, jeśli wszystkie to ja bym brał nowsze np z CCWA, nie znam nikogo kto jeździ na jeszcze nowszych proponowanych przez Ciebie wtryskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muszę kupić BD?

Obecny wtrysk posiada uszkodzenie elektroniczne... Na razie chce zmienić ten który jest zły a później podjade do boscha na sprawdzenie stanów wszystkich.

CO do tych moich proponowanych, pytam bo mam komplet i gdyby nie było problemu od razu wjechały by do wozu.

Edytowane przez kovallts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupić BD. Możesz kupić AH, ale on jest starszy. Możesz też kupić któryś z numeracji Boscha: 0 445 115 078 lub 0 445 115 079, które są odpowiednikiem BD.

Marcinowi chodzi o to, że nie bardzo można wsadzić jeden nowszy wtrysk 1800 bar i zostawić pozostałe 5 sztuk 1600 bar.

Edytowane przez poczekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha w sensie zepsuty?

Mam wydruk że stolu, więc jest ok :)

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowie ktoś jakie wtryski są zamienne z AB 3.0 TDI ASB 233km  2006 R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...