Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT


bizonek069

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem, kolory każdemu pasują inne :) co do opon to są 225/40/18 i na takich obecnie jeździ mi się najlepiej a że samochód dużo jeździ to chcę mieć trochę komfortu :) mam jeszcze 215/35/18 ale była to tragedia na naszych drogach dlatego zdecydowałem się na zmianę kosztem wyglądu. Spasy wiem jakie są, ale ze względu na przeszłość auta ciężko jest to poprawić, może w przyszłym roku spróbuję coś z tym jeszcze zrobić.

 

Ostatnio byłem w Zakopanem, wybrałem się z żoną na wycieczkę na Słowacką stronę tatr,  udało się zrobić parę fotek :)

 

 keyd7m.jpg

e8vj1s.jpg

2nhm636.jpg

15gqget.jpg

2z751co.jpg

10y48cl.jpg

2q8trf9.jpg

op0ped.jpg

2qtirgk.jpg

e7h4k4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nic nie było, trzeba coś dodać, oprócz tego, że auto na setupie zimowym, cały czas jeździ, ostatnio wymieniony olej filtry itp. No i w końcu najważniejsze, udało się nareszcie wymienić przeklęty licznik jaeger na full fis vdo! :) Jedyne czego żałuje to to, że tak późno do tego doszło :)

2d75zy8.jpg

 

Teraz w planie ogarnięcie czujnika parkowania bo wyskakuje jakiś błąd zwarcia do masy i naprawienie klaksonu bo nie działa pomimo, że bezpiecznik sprawdzony i słychać cykający przekaźnik.

 

Dalej zobaczymy na co pozwoli budżet bo w planach jest oklejanie dekorów, obszycie kierownicy, lepsze spasowanie zderzaków lub wymiana na zderzak s4, zmiana radia na jakieś z androidem, turbo hybryda i wiele wiele innych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...