Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT


bizonek069

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już kupione dystanse tylko zapomniałem foto zrobić. 15mm przód i 20mm tył, będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem żeby koła były na równo z budą, ale jak mówisz że Twoje są równo to trochę się boje żeby nie wystawały.. zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Edytowane przez bizonek069
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz fmic od Fmic.pl .. brałeś zestaw od nich? jak pasowało? Jakieś sugestię przy montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz naciąg i obniżysz to będzie ok.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MrTea napisał:

Widzę że masz fmic od Fmic.pl .. brałeś zestaw od nich? jak pasowało? Jakieś sugestię przy montażu?

Wszystko okej, brałem dedykowany zestaw do tego modelu auta, nie było problemów z niczym, musiałem tylko mocno rzeźbić zderzak przez to że bardzo mało miejsca mi zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, j4s2c2vr napisał:

Jak dasz naciąg i obniżysz to będzie ok.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Naciągu nie planuje, auto dużo jeździ i musze to jakoś pogodzić dlatego opony mam 225/40. Co do obniżenia będę szukał optymalnego ustawienia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 225 mogą wystawiać lekko. Widzę, że mi hosting zjadł zdjęcia. Zaraz Ci wrzucę jak u mnie wyglądało 225 z dystansem 15mm

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Jednak Ci nie pokażę :/ Nie mogę znaleźć tych zdjęć, które robiłem przed i po dystansie...
Lekki pogląd mogą Ci dać zdjęcia które chłopaki mi dodali do tematu, ale nie widać jak się układa koło z linią błotnika... :/
Nowych zdjęć z naciągiem jeszcze nie mam za bardzo... :/

Zrobiłem na szybko kilka fot... wrzucę do mojego tematu... tylko to już są na 205 oponie.

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cały czas czeka na gwinta koło i dystans, miało być już zrobione przed weekendem, ale artroskopia kolana jaką miałem pare dni temu trzyma mnie w łóżku dłużej niż się spodziewałem... ;/ chyba postawię auto na dzień do warsztatu i będzie z głowy.

Tymczasem tylko jedno nowe foto po myciu Audi:

293afiw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł w końcu gwint i hamulce na przód 312mm TRW. Różnica w hamowaniu odczuwalna i wizualnie lepiej to wygląda:)

Jutro rano zakładam flaty i dystanse, spasuje gwint i powinno być okej:)

Zdjęcia na szybko:

21j50fm.jpg

17vexl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko foto po myciu, koła założone, na przodzie bez dystansu, z tyłu 15mm. Przód 65.5mm od ziemii tył obecnie 66.5mm. Dużo jeżdzę na codzień więc narszie tak chyba zostanie:) 

2w5q97d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 62.5cm możesz spokojnie zejść i będziesz jeździł wszędzie na wprost i możesz ładować ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu raczej średnio jakbym zszedł na 62 bo mam dystanse i jest koło równo z budą. No chyba że wywalić dystanse albo dać mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuj, potem kombinuj z dystansami :) Chyba, że wozisz 3x120kg z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło lusterko duże z anglika po przeróbkach na EU. Wstępnie pomalowane na biało ale jutro będą poprawki bo plastilak niestety mi schodzi :/ no i drugie też będzie białe oczywiście:)

 

16lefmb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chwilowej przerwie. Z nowych rzeczy auto dostało ramiona wycieraczek aero z passata fl, działają 100x lepiej od poprzednich więc polecam:)

1qoa5l.jpg

Zostały pomalowane też lusterka na biało tak jak planowałem, wyleciały całkowicie dystanse z samochodu ponieważ chcę zejść niżej gwintem a dystanse w tym przeszkadzały ponieważ koła obcierały o nadkola. Przy zdejmowaniu dystansów spotkała mnie taka niespodzianka:

161f2op.jpg

Obecnie samochód prezentuje się tak jak na poniższym zdjęciu. W planie narazie jeszcze tylko lekko w dół no i początkiem września czeka mnie pełny detailing samochodu w Krakowie i narazie chyba będzie tyle ponieważ w połowie września mam wesele i czasu coraz mniej na wszystko.

 

2nk30wn.jpg

Edytowane przez bizonek069
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę mnie nie było na forum, spowodowane to było ślubem stąd brakowało czasu na wszystko. Najważniejsze, że już po :D Oczywiście Audi towarzyszyło mi i żonie w tym ważnym życiowym kroku a prezentowało się tak:

2lvk08o.jpg  1zokb4i.jpg   19ry94.jpg

 

Z tej okazji autko zostało odstawione to firmy detailingowej, która poprawiła trochę zużyty już przez czas lakier. Nie wiem czy na tych zdjęciach powyżej będzie to dobrze widać. Na dniach umyję auto i zrobię jakieś foty lustrzanką :)

Więcej narazie nic się nie dzieje ze względu na ograniczony budżet na ten rok, chciałem jeszcze zamontować jakąś turbo hybrydę i ogarnąć trochę środek (plastiki i fotele nie wyglądają już ładnie) ale muszę to zostawić na następny sezon chyba, że nagle wpadnie jakiś nagły zastrzyk gotówki...

Jedyne co, to czeka jeszcze na zamontowanie licznik full fis z eski, cały czas szukam chętnego, który by się za to zabrał ponieważ ja nie ogarniam tych spraw;/ 

Tak po za tym auto jeździ, odpukać nic się nie dzieje a ostatnio dokładnie w moje 25-te urodziny Audi świętowała razem ze mną ponieważ jej też w ten dzień wybiła na liczniku równa ćwiartka :) 

vcfhi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbag świeci się od fotela pasażera, prawdopodobnie problem z czujnikiem, na dniach będę się za to zabierał razem z parktronikiem bo wyskakuje mi na kompie spięcie lub zwarcie masy na jednym z czujników.

Co do białych kół to racja, każdy ma inny gust ale mi jakoś pasują do tego auta:P

Edytowane przez bizonek069
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w srebrze było by zdecydowanie lepiej, tak to pod WT trochę podchodzi, opona balon, spasowanie też słabe. W srebrnym kolorze wyglądało by na poprawioną serię w białym trąci, ale to tylko moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...