Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezyna mapa - lpg mapa


Marcel2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 5 mc mam problem z moim pierwszym bezyniakiem z gazem . Otóż poranne odpalanie bądź po dłuższym postoju odpala za drugim 3 razem i kaleczyć aż sie zagrzeje i chodzi normalnie na gazie jak i bezynie . A tak kaleczyć i muli nieda sie jechac . Zrobiłem reset ecru przez odpowie akumulatora jeździłem na Bp i wszystko pięknie jeździ nic jej nieodolega , rano pali bezproblemu . Wystarczy ze przelacze na gaz Pojezdze i mam wyżej wymieniony problem . Juz mam dość ost wymieniłem swiece filtry kable czujnik temp. Termostat byłem u gazownika posprawdzal gaz wszystko ok - nieprzepuszcza mapa niby ok wiec niemam pojęcia wczym problem pomóżcie

Dodam ze blad wyskakuje w programie sonda lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyk był wyciągany z reduktora do butli z woda u gazownika przedwczoraj i nie puszcza a jak wsadzić wężyki i które każde z osobna od listwy wtryskowej ?

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz jakby puszczał gaz to przy resecie ecu odpalal by tez gorzej bo niby gaz jest a odpala normalnie .

Wężyki sa tak odprowadzone ze ciezko jest zdjąć kiepski dostęp mozna kupić przewod podzielić go na 4 i podpiąć pod listwe wtryskowa tylko czy jest sens

Aha o tak z ciekawości czy po odpoeciu wtyczki od przepływki 1.6 adp powinien odpalić ? Bo umnie po odpoeciu nieodpali wogule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...