Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Pojemność czynnika w układzie klimatyzacji


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. @szpak to nie jest ciekly azot a specjalny czynnik a w zakladach z serwisem klimy napewno wiedza ile trzeba, bo to tego jeszcze trzeba doliczyc ilosc srodka smarujacego. I jezeli ktos nie wie ile trzeba wpompowac czynnika to proponuje zmienic zaklad i wybrac sie do kogos kto wie co robi, wadliwe wielkosci czynnika i srodka smarujacego ( tu tez trzeba uwazac, bo trzeba wiedziec jaka lepkosc) moga uszkodzic kompresor, lub klima nie bedzie dzialac, bo czujnik bezpieczenstwa nie pozwoli na uruchomienie klimy. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekły azot :polew: :polew:, tak na marginesie ciekawe, jaka wydajność była by takiej Klimy, pewnie zamroziłoby ci pół samochodu i musiał byś skrobać szron z szyby. Jocker01 dobrze ci napisał a poza tym to troszkę stary temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam vanx jak napełniałeś klime to jakie koszta poniosłeś pytam bo mnie to też czeka :gwizdanie: gregor

robiłem razem napełnianie i odgrzybianie zapłaciłem 250 zeta (100 - napełnianie, 150 - odgrzybienie, albo odwrotnie) wymieniłem filtr przeciwpyłkowy (miałem swój), zrobili szybko i sprawnie jakieś 30-40 minut.

w moim autku wchodzi 550 czynnika, dają wydruk z maszyny napełniającej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miesci sie w całym układzie klimatyzacji tego ciekłego azotu? 750 gram ?

w układzie jest R134a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nabijalem klime kilka dni temu to weszlo mi 675 g czynnika....a jaki jest tego koszt to nie wim bo nabicie mialem po znajomosci :> tylko zainwestowalem w filtr pylkowy i preparat do odgrzybiania klimy :tongue4: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...