Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z audi 2.4 v6


Jacek Domański

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy mojej audi. Pojechalem jakis czas temu do mechanka na wymiane miski olejowej . błach dosyc rzecz wiec myslalem ze wszystko bedzie dobrze itp. Odbieram samochod jade około 20km po czym musialem stanac oplacic rachunki , zajeło mi to doslownie 2 minutki po czym wsiadam a audi nie chce odpalic. Akumulator kreci ładnie. Silnik ostygł okolo 1,5 godziny i odpalił. Natepnego dnia musialem udac sie w dluzsza trase oklolo 150km i to samo nie chcial mi samochod odpalic dopiero po 2,5 h odpalił . Co to moze byc? czujnik połozenia wału ? czujnik połozenia wałku rozrzadu ? wczesniej nic takiego nie bylo , dopiero po wymianie miski. Prosze o pomoc bo teraz czekaja mnie tylko dłuzsze trasy. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie problemy sie nie dzieją z godziny na godzine, moje ciche podejrzenie padło by na mechanika może coś Ci podmienił :( Leć na reklamacje :)

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie problemy sie nie dzieją z godziny na godzine, moje ciche podejrzenie padło by na mechanika może coś Ci podmienił :( Leć na reklamacje :)

tak silnik podmienił bo takiego pewnie nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka miał identyczne objawy w BMW 7 3.0d. Po przejechaniu ok. 20km musiała się studzić przeż 2-3h. Po wymianie czujnika położenia wału i czujnik położenia wałku rozrządu i po robocie, pali na dotyk zimna i ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...