Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość davido31
Szewczenko7 piszesz, że ori sa najlepsze, bo widocznie nie lubisz tuningu...:(:(:( ale nie przekonuj innych, zeby tez nie tuningowali swoich a4

no a jak ty sobie wyobrazasz tuning w swoim samochodzie wstawiająć te badziewie o które pytał kolega @kamil321 mam na mysli tylną lampe.przeczytaj mój post to zakumasz że @szewczenko ma racje.no szpara między kloszem a klapą bagażnika tak wielka że aż widać zamek no to tuning że mała bańa a ta nakładka to już przesadzili "ryżowce".

Ale na szczęście sa tutaj tacy, co kochają tuning i lubia coś zmieniac, zeby wygladało inaczej niż inne auta tej marki poruszające sie po naszych - polskich drogach...
no z tą lampą z lexusa no to napewno będzie się "wyróżniało" napewno będą ża takim wypasem wołac: O WIEŚNIAK Z MIODNICY JEDZIE".

jutro zarzucę fotką jak to wygląda (na razie)u mnie.

na twoim miejscu to bym kolegę @szewczenko ładnie przeprosił i nie ziewał juz tak brzydko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją czwóreczkę kupiłem z lampami lexus. Wygląd to rzecz gustu, ja się przyzwyczaiłem chociaż w dzień chyba lepiej wyglądają ori po 2 lifcie. Mimo wszystko są fajne i wyróżniają ten samochód spośród innych. Jednak efekt w nocy jest o niebo lepszy niż w ori, uwierzcie mi. Ja nikogo do swoich poglądów nie przekonuje jeśli chodzi o A4 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
Swoją czwóreczkę kupiłem z lampami lexus. Wygląd to rzecz gustu, ja się przyzwyczaiłem chociaż w dzień chyba lepiej wyglądają ori po 2 lifcie. Mimo wszystko są fajne i wyróżniają ten samochód spośród innych. Jednak efekt w nocy jest o niebo lepszy niż w ori, uwierzcie mi. Ja nikogo do swoich poglądów nie przekonuje jeśli chodzi o A4 :biggrin:

a jak wygląda spasowanie z klapą bagaznika i wymianą nakładki pod lampą na ori nakładkę ze starej lampy???/ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda spasowanie z klapą bagaznika i wymianą nakładki pod lampą na ori nakładkę ze starej lampy???/ :rotfl:

Wszystko pasuje jak trzeba. Samochód przyjechał z Belgii, więc może to dlatego nie jest to robota do d*py, a lampy nie są najwyraźniej najtańszą chińszczyzną. Pozdrawiam tych od ori i tuningowców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu sie podobaja, innym nie musza sie podobac. Proste to jest jak obrecz, kazdy ma swoj gust. Moze kiedys stwierdzi ze ori sa lepsze i wymieni. Ja sam bym tez nie zalozyl takich lamp do tylu. Ori duzo lepiej wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
Koniec bajery :twisted: kolega przemysli i zamieni :wink:

o tym już pisałem cytuje z wcześniejszego posta " właśnie na te po drugim lifcie będe zakładał albo te bo grubo wyglądają http://www.allegro.pl/item168284513.html#photo .tu w hiszpani to co drugie auto lata na tej wiosce z lexusa.

[ Dodano: 11-03-2007, 20:53 ]

davido31, jak mogles tak zepsuc auto?? :evil::bicz:

to było pierwszy i ostatni raz :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalismy o tym 100 000000 razy. Najladniejsze sa te po II lifcie, cleary ktore pokazales plasuja sie pomiedzy I a II liftem. w realu nie robaia takiegowrazenia jak na fotach, ale jednak sa jedynymi swiatlami tuningowymi ktore nadaja sie do A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
pisalismy o tym 100 000000 razy. Najladniejsze sa te po II lifcie, cleary ktore pokazales plasuja sie pomiedzy I a II liftem. w realu nie robaia takiegowrazenia jak na fotach, ale jednak sa jedynymi swiatlami tuningowymi ktore nadaja sie do A4 B5

NO ALE TE MI SIE BARDZIEJ PODOBAJA NIŻ TE PO II LIFCIE :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ALE TE MI SIE BARDZIEJ PODOBAJA NIŻ TE PO II LIFCIE :biggrin:

Kwestia gustu... :wink: Ale Nam większości podobaja sie te po 2 :wink:

Wylacz CapsLock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podobaja właśnie te:

http://www.allegro.pl/item168284513.html

Tylko dlaczego nie zrobia takiego samego rozwiacania dla avanta? wrrrrrrrr!!

Widział moze ktoś takie do avancika?

Druga sprawa to powiedzcie mi szczerze czy ktoś zakładał już tylne lampy do awanta po 2 lifcie do starszego modelu? ja mma dokladnie 98. bo nie wiem czy to w koncu sa idealnie te same i pasują bez niczego , czy trzeba cos przerabiać. Na allego pytałem to jeden pisze ze nic nie trzeba zmieniac, drugi ze nie pasuja a trzeci ,ze nie wie o co chodzi :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim chodzi mi o ten nibychrom pod lexem....widzialem cos takiego na zywo w zielonej A4 i sie przestraszylem :bicz:

Też widziałem to samo auto w ten sam dzień i w tym samym miejscu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiscie szanuje zdanie kazdego...

... kazdy zaklada sobie na auto to co chce i co mu sie podoba...

jedni wybieraja ori po którym kolwiek lifcie, a inni tuningowe...

mnie sie podobają takie:

http://moto.allegro.pl/item174225030_mega_oferta_led_diodowe_lampy_audi_a4_black_hit.html

a do przodu takie mi sie podobają...

http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?cPath=21_23_87&products_id=725

Pozdrawiam wszystkich... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...