Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kokpitu z przedlifta na polift


Morales_1990

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend zabiorę się za wymianę kokpitu na taki jaki powinien być w mojej A4 z 99r. czyli poliftowy. Powodem są m.in. odklejająca się tapicerka przy słupkach, na zgięciach koło kratek i zaślepce poduszki od pasażera. Innym ważnym powodem jest też przedostawanie się wody do wnętrza samochodu przez nawiew na nogi od pasażera, a także ubywanie płynu chłodniczego - ok. 300-400ml na 1000km. Z środkowych kratek podczas korzystania z klimy leci biały dym, więc warto też sprawdzić nagrzewnicę. Olej silnikowy przy wymianie czysty, sam zbiorniczek też, nie ma majonezu. Samochód po przekładce, więc w sumie mogę spodziewać się wszystkiego. Cała reszta samochodu działa sprawnie, 1.8T wyrywa się sam do przodu aż miło. Chciałem Was prosić o jakieś rady na co zwrócić uwagę przy takiej robocie z tymi problemami - jakiś aktualny poradnik do demontażu deski rozdzielczej mile widziany.

Edit:

Deska przełożona. Okazało się, że nagrzewnica miała dosyć spore wycieki. Założyłem nową. Podświetlenia kratek podłączone. Teraz kokpit wygląda jak należy. Mam sporo zdjęć z akcji, jakby ktoś potrzebował to proszę pisać na priv.

Edytowane przez Morales_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...