Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem  na forum Niemieckim ze Audi kasuje linki 

A ile w tym prawdy to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy jak mapy ,softy itp. jesli sa rozpowszechniane na publicznych forach ,Audi czy VW wysyla informacje do adminow serwerow hostingowych jak np. mega o lamaniu praw autorskich i rzada natychmiastowego usuniecia.

Admini np. mega wysylaja informacje do uzytkownika o usuniecie zawartosci ,jesli ten tego nie zrobi to po kilku godzinach sami to usuwaja.

Zaktualizowane

 

K0942 + 6.24.2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 18:16, adam-zgierz napisał:

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Ja miałem coś podobnego podczas aktualizacji MMI3GP. Wrzuciłem soft K0900, potem zabrałem się za mapę 6.24.2 2017 ale cały czas dostawałem komunikat że medium chwilowo niedostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 18:16, adam-zgierz napisał:

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Ja miałem to samo. Sformatowałem jeszcze raz na FAT i zaczęła działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zaktualizowac soft oraz zaladowac mape, ale niestety aktywator, ktory mam nie zadzialal i tylko w logach bylo "Activation failed, was the ignition switch on? Nie jest to problem zaplonu bo probowalem na rozne sposoby?

Wszystko dziala normalnie tylko mapa dalej nie jest aktywowana. Jakis pomysl ?

20170622_202725.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywator pobrałem z tej strony http://www.audi-club.ru/index.php?threads/obnovlenie-po-i-navigacionnyx-kart-mmi-3g.374165/ i działa, hasło do pliku:  r_Q7 , poszukaj jeszcze takiego scryptu zęby usunąć błąd 03623:  FSC Remove if 03623 Fault

 

Edytowane przez marc1n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Installation successful :banan:Jak na razie kodu brak. Sprawdze jeszcze czy mam ten blad. Wielkie dzieki!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten traffic online miales kolego seryjnie od nowosci czy uruchomiles jakims skryptem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie soft A6 C7 aktyalizacje softu oraz map robiłem sam i na koniec aktywator ( nic nie kupowałem z aktualizacji w serwisie ) , usługę włączyło Audi po podaniu Vin , auto od nowości nie miało właczonej usługi Traffic , na rok włączyli gratis :)

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Po udanej aktualizacji SOFT HN+_EU_AU3G_K_0900 / MAPA 8R0 051 884 ED :) mam problem jak na załączonym obrazku. Przy próbie włączenia widoku Google Earth nie ładuje mi napisu Google tylko zatrzymuje się na litrze G.

Ktoś miał taki problem?

3b07b4b5e6044fb4feb00515ec32160e.jpg

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...