Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd ASN na POMORZU i w okolicach


Cpajk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)! Jako nowy właściciel Audi z silnikiem ASN spędzam sporo czasu hobbistycznie przeglądając na forum problemy jakie macie z waszymi autkami i już wiem o specach z Sulejówka od wymiany rozrządu. Przeczytałem mnóstwo pozytywnych opinii i tylko jedną negatywną (po wymianie pojawił się jakiś wyciek) i nawet skłonny był bym tam pojechać ALE to jest jakieś 500 km od 3 miasta i jeśli ktoś zna warsztat na Pomorzu i w okolicach o takich samych umiejętnościach jak te Panów z pod Warszawy to z miłą chęcią posłucham. Mile widziane opinie "Byłem zrobili super wysłałem żonę, szwagra, syna i papieżowi też bym polecił". Same zera w grupie 93 mile widziane. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/47-pomorskie/

przejrzyj popacz na opinie potem najwyżej zadzwoń zapytaj czy ASN nie jest im obcy

u nas w Olsztynie jest człowiek który to ogarnia ale (zawsze jakieś ale) jest mocno zarobiony ale jeśli umówił byś się z nim konkretnie to by się pewno zgodził tylko on nie lubi się śpieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki wielkie za podpowiedz. Oczywiście przejrzę opinie tych warsztatów ale bardziej chodziło mi o poradę kogos kto robil w danym warsztacie, jest zadowolony i moze polecić :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag bauer service, robiłem ostatnio rozrząd u nich i kilka innych rzeczy. Posiadają blokady do tego silnika.

Ori blokady i procedura to za mało na ten silnik, potrzebna jest jeszcze wiedza tajemna która sprawia, że we wszystkich oknach grupy 93 są same zera +/-1 :hi:

Jeśli możesz to pochwal się tu jakie masz kąty na poszczególnych wałkach (grupa 93)... się oceni jaki mają stopień wtajemniczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...