Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,8] - wydech mugen - będzie pasował??


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupic ten tłumik http://moto.allegro.pl/item167615069_mugen_wrc_lsniacy_carbon_z_wkladka_promocja_.html

Ale jak jest z jego zamontowaniem??

Montuje sie to na opaskach, tak?

A ze strumienicą? kupuje sie pod dany model? raczej nie, prawda?

Wiec na co patrzec? na srenice i na długosc? tak??

Z góry dzieki za odpowiesz.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

po pierwszę i najważniejsze - strumienica to zło! Nie krzywdź A4 tym gó..... !

po drugie - tłumik wizualnie feee a i pewnie walory akustyczne będą typu "łysy wieśniak w BMW".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupic ten tłumik http://moto.allegro.pl/item167615069_mugen_wrc_lsniacy_carbon_z_wkladka_promocja_.html

Ale jak jest z jego zamontowaniem??

Montuje sie to na opaskach, tak?

A ze strumienicą? kupuje sie pod dany model? raczej nie, prawda?

Wiec na co patrzec? na srenice i na długosc? tak??

Z góry dzieki za odpowiesz.

pzdr.

tłumik typu mugen pasuje do japonskich wynalazkow krecacych sie do 9 000 rpm a nie do A4 ..... :twisted:

a strumienica nic Ci nie da .....

jednym słowem ... przeznacz pieniążki na jakis rozsadniejszy wydatek .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alfie 156 mialem oba wynalazki... Strumienica- szkoda kasy,kup sobie piwa za to,bedziesz bardziej zadowolony. Mugen- fakt,bardziej do japonskich wiertarek pasuje,mialem pare dni w Alfie i oddalem,pierdzi,ryczy o wieeeeleeee za glosno. Lepiej kup swiatla a jak juz tak sie uparles na wydech to zaoszczedz na Supersprinta- cudo :twisted: Mial piekny pomruk, a przy obrotach powyzej 7000 wlaczalem alarmy w autach stojacych obok hih.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mają racje nie kupuj takiego wydechu. Ja powiem z własnego doświadczenia, miałem kiedyś podobny wydech w poprzednim aucie, kiedyś bardzo mi sie to podobało dopóki nie zacząłem z tym jeździć, serio po 3miesiącach mi przeszła ochota na sportowy wydech i go odsprzedałem (dobrze że znalazł sie inny napaleniec). a do audi nie zamierzam nic montować, lubię ciszę.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Czytałem mnóstwo opisów takich strumienic jak to one pomagają w opróznianiu układu wylotowego ze spalin noi ze zwiększaja moc. Może to dlatego że na allegro a tam kazdy przeciaz chce sprzedac...?

Oprocz problemu zwiazanego ze spalinami-srodowiskiem to nie ma taka ''amputacja'' jakiegos negatywnego wplywu/skutków ubocznych na auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy do jekiego auta montujesz, w jakim miejscu-katalizatora, tłumika środkowego, za lub przed sondą lambda

W niektórych autach źle zamontowane strumienice doprowadzały do odbicie spalin do komory silnika tworząc podciśnienie i w rezultacie doprowadzały do uszkodzwenia silnika

Najlepiej by Ci to zamontowali i wytłumaczyli u Świątka albo u Goduli a jeśli chodzi o strumienica to ja bym tylko zaufał Michel'om

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...